Upominek na ślub

Wybierasz się na wesele znajomego i nie masz pomysłu na prezent dla nowożeńców? Niezbyt kosztowny upominek dla pary młodej to najlepszy wybór, ponieważ drogie podarunki mogą wprawić obdarowanego w zakłopotanie. Dowiedz się, co kupić na symboliczny prezent ślubny.

Ślub kolegi z pracy to dobra okazja do spotkania i wspólnej zabawy. Na taką uroczystość najlepiej przygotować niezobowiązujący upominek, który sprawi miłą niespodziankę młodej parze, a przy tym nie okaże się zbyt obciążający dla twojego portfela. Tani podarunek z pomysłem to najlepsze rozwiązanie, jeśli szukasz czegoś w sam raz na taką okazję.

Paczka dobrej kawy na nową drogę życia

Jeśli twoi znajomi są koneserami kawy, uniwersalnym prezentem na każdą mniejszą czy większą okazję będzie opakowanie najwyższej jakości kawy. Najpierw subtelnie zorientuj się, jaki ekspres mają narzeczeni. Jeśli ich sprzęt ma funkcję mielenia ziaren, najlepszym wyborem będzie kawa ziarnista. Jeśli nie, wybieraj wśród bogatego asortymentu kaw mielonych.

Urocze ramki na wspólne zdjęcia

Świetnym pomysłem na upominek dla pary młodej w formie dekoracji mieszkania będą różnego rodzaju ramki na fotografie. Pamiętaj tylko, aby koniecznie uwzględnić gust znajomych. Jeśli nie masz jak tego sprawdzić, celuj w uniwersalne kolory i wzory, które będą tak samo pasować do różnych wnętrz. Młodzi z przyjemnością ozdobią swoje wspólne miejsce zamieszkania zdjęciami i z chęcią będą wracać myślami do minionych chwil.

Zestaw zabawnych filiżanek do domowej kawiarni

Urocze ręcznie malowane filiżanki będą fajnym pomysłem na prezent. Naczynia ozdobione zabawnymi napisami nawiązującymi do instytucji małżeństwa to świetna alternatywa dla gładkich powierzchni ich klasycznych odpowiedników. Takie drobne upominki na wesele są uniwersalne i niezobowiązujące. Nie wydasz na niego dużej kwoty, a sprawisz dużą radość nowożeńcom.

Do prezentu – kartka okolicznościowa dla młodej pary

Jako dodatek do taniego podarunku wybierz bukiet kwiatów. Jeśli nie jesteś przekonany do tej tradycji, zdecyduj się na opakowanie czekoladek lub butelkę trunku i kartkę okolicznościową. Takie upominki to strzał w dziesiątkę, gdy chcesz dodać coś ekstra od siebie.

Jak wręczać budżetowe upominki na wesele?

Żeby tani prezent nie okazał się niewypałem, wybieraj wśród wysokiej jakości drobiazgów. Paczka dobrej kawy, ramka na zdjęcia, zestaw zabawnych filiżanek… Takie podarunki na pewno spodobają się młodej parze. Skromny upominek na ślub, w eleganckim opakowaniu, w połączeniu z bukietem kwiatów lub butelką wina będzie odpowiednim podarunkiem. Jeśli do tego dodasz spersonalizowaną kartę z życzeniami, poszukiwania prezentu możesz uznać za zakończone sukcesem.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here