Życzenia świąteczne z okazji Bożego Narodzenia

 

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa. Dzieci z entuzjazmem wyczekują prezentów pod choinką, a dorośli pośpiesznie przygotowują wszystkie potrawy, które wkrótce zapełnią brzuchy wszystkich domowników. To również czas dla tych osób, którzy choć nie wierzą w Boga, pragną spędzić wolny czas z ukochanymi im osobami.

W tym czasie warto pomyśleć o osobach, które nie mogą spędzić czasu z ukochanymi im osobami. Czasami jest to spowodowane tym, że są starszymi, schorowanymi ludźmi, o których zapomniano, a czasami osobami, które utraciły swoich najbliższych w tragicznych okolicznościach. Przygotowując wigilijny stół, powinniśmy pomyśleć o samotnikach i wędrowcach, którzy być może zapukają do drzwi naszego domu. Tradycja nakazuje, aby zostawić takie miejsce dla zbłąkanych dusz, pragnących odnaleźć swoje miejsce na świecie.

 

Okres świąteczny to również nieustanna walka z czasem, bieganina po sklepach z zabawkami, odzieżą i luksusowymi akcesoriami do domu. Stres, zakłopotanie i gniew powodują, że niektórzy nie są w stanie poradzić sobie z świąteczną gorączką. Z tego też względu, warto pomyśleć o tym, aby jak najlepiej przeżyć okres przygotowań. Nie zapominajmy o swoich najbliższych, którzy chcą z nami przeżyć wolny czas. Z uśmiechem na twarzy wykonujmy wszystkie czynności, które nie będą nam sprawiać większych problemów, jeśli będziemy je wykonywać wraz z rodziną i znajomymi.

 

Życzymy Wam, abyście spokojnie i z entuzjazmem mogli przeżyć święta Bożego Narodzenia, ponieważ gniew i hałas nie powinien trwożyć waszych serc. Odstawcie na bok wszelkie waśnie i kłótnie, gdyż to świetna okazja do tego, aby wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu. Troszczcie się o wasze zdrowie, które jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Bez niego, nawet magia świąt może zostać popsuta. Walczcie o wasze szczęście i radosne chwile, które mijają bezpowrotnie. Niech alkohol nie uderzy wam do głowy w Sylwestra, ponieważ nie będziecie mogli przeżyć go jak najlepiej. Bawcie się z uśmiechem na twarzy i radością w sercu, aby pożegnać mijający rok. Ułóżcie również listę najważniejszych planów, marzeń i zobowiązań, które zamierzacie wykonać w przyszłym Nowym Roku. Bądźcie odważni i śmiało idźcie ku waszym celom.

 

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska