Życzenia z okazji Bożego Narodzenia

 

Co roku ten sam obrazek: mama krzątająca się nerwowo po kuchni, tata mocujący się z choinką, dzieci radośnie biegają po pokojach, a babcia snuje opowieści z minionych lat. Od razu czuć, że są święta.

Tak naprawdę rzadko święta wyglądają właśnie tak. Każdy ma swoje tradycje, swój sposób spędzana Bożego Narodzenia. Dlatego na początku życzę Wam takich świąt, jakich pragniecie. Żeby nikogo nie zabrakło przy rodzinnym stole. Humory niech Wam dopisują, a wszystkie dania smakują. Niech pokój zagości w Waszych sercach.

 

Mówi się, że ludzie zapominają o prawdziwym znaczeniu świąt. Liczą się wystawne dania i kosztowne prezenty. Ale to właśnie zapachy z maminej kuchni czy wspomnienie wymarzonych prezentów w dzieciństwie wywołują u nas nutę nostalgii i ciepło na sercu. Życzę Wam, żebyście za rok z uśmiechem wspominali te święta i mogli powiedzieć, że były one najpiękniejsze w Waszym życiu. Byłoby zbyt piękne, żeby niczego (lub nikogo) nie brakowało, ale cieszcie się nawet najmniejszymi radościami. Boże Narodzenie to taki magiczny czas, kiedy patrzy się na świat przez różowe okulary. Oby było tak zawsze!

 

W dzisiejszych czasach ludzie są zabiegani. Nie mają czasu dla bliskich, nawet o sobie zapominają na co dzień. Nie myślcie w tych dniach o pracy czy zbliżającym się Nowym Roku. Odłóżcie smartfony w kąt, wyłączcie telewizory. Zaprzestańcie planów, porzućcie smutki i troski. Bądźcie TU i TERAZ, wśród rodziny i przyjaciół. Zakopcie stare topory wojenne i usiądźcie razem do wigilijnej wieczerzy. I pamiętajcie, że najlepszym prezentem może być Wasza obecność.

 

W imieniu swoim i całej redakcji życzymy Wam dużo radości i spokoju w te święta. Niech mały Jezus, który się narodzi, ociepli Wasze serca i uczyni te święta jeszcze bardziej wyjątkowymi. Nie zapominajcie, że dobro zaczyna się w nas. Przekażcie je dalej!

 

Wesołych Świąt!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska