Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja DailyVibes

31/12/2018

 

Na co dzień piszemy dla Was o muzyce, książkach, lifestyle'u, filmach czy jedzeniu. Dzisiaj z naszych palców płyną dla Was serdeczne życzenia z głębi naszych serc! 

Chciałabym życzyć, aby nowy rok był dla naszych czytelników jeszcze lepszy niż 2018 i żeby na ich twarzach nigdy nie zabrakło uśmiechu.

Ola Borkowska

 

W nadchodzącym nowym roku życzę Wam dużo zdrowia i miłości, a przede wszystkim spokoju, harmonii i stabilnej sytuacji życiowej. By ten rok przebiegał Wam bez stresów i zmartwień. By dobry humor was nigdy nie odpuszczał. Życzę Wam również wielu cudownych chwil spędzonych z rodziną! Bo rodzina to najważniejsze co mamy!

Ania Bronisz

 

Moi Drodzy, życzę Wam samych radosnych chwil w nowym roku! Żeby otaczali Was tylko wspaniali ludzie (jak w naszej redakcji!), żeby nie brakowało Wam zapału w spełnianiu Waszych marzeń i realizowaniu planów. I żebyście za rok powiedzieli: oby kolejny rok był choć w połowie tak wspaniały jak ten! :)

Sandra Czarniecka

 

Drogi czytelniku! Chciałabym Ci życzyć dążenia do obranych przez Ciebie celów oraz marzeń, nawet tych najmniejszych – gdyż życie bez nich traci swój kolor oraz smak.

Ola Dopko

 

Drodzy czytelnicy, życzę Wam, żeby nowy rok był dla Was pełnym dobrych chwil etapem w życiu, bez trosk i zmartwień. Nie róbcie proszę postanowień noworocznych, zamiast tego odpocznijcie, dzielcie się teraz radością z innymi, planowanie odłóżcie na później. Żebyście z uśmiechem zaglądali na DV i zawsze znaleźli tam coś dla Was. Szczęśliwego!

Krzysiek Gębarowski

 

Optymizmu, radości oraz dystansu do otaczającego świata. A także wiary i nadziei w to, że niemożliwe nie istnieje, a ten rok może być szczególny!

Kasia Gurmińska

 

Życzę Wam wielu marzeń i ich stopniowej realizacji. Zwiedzajcie, odkrywajcie świat i pokonujcie własne granice.

Kaja Jasińska

 

Na ten nowy rok życzę, żebyście weszli w niego z radością w sercu. Nigdy nie traćcie nadziei na lepsze jutro i wierzcie w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Życzę wszechogarniającej miłości od ludzi i do ludzi, zdrowia, pomyślności, inspiracji, uśmiechów i dużo, dużo przygód.

Jana Kołodziej

 

Życzymy Wam, żeby nadchodzący nowy rok przyniósł wiele powodów do radości – zarówno tych wielkich, jak i tych z pozoru drobnych. Niech będzie to czas osiągania upragnionych celów, dobrych zmian w Waszym życiu i stawania się jeszcze lepszymi ludźmi.

Natalia Kubicius

 

Co by lekko się pisało,
Czytelników przybywało.
I marzenia się spełniały,
Smutek w radość zamieniały.

Niech pomysłów pełna głowa
Prosto z serca czerpie słowa.
I od śmiechu co dzień kwiczy,
Tego Wszystkim Łukasz życzy.

Łukasz Kudłacz

 

Kochani Czytelnicy, życzę Wam zdrowego, pełnego zwrotów akcji i wciągającej fabuły Nowego Roku. Oby każdy z 365 dni był pełen barw i samych pięknych dźwięków. Żeby rok 2019 zleciał Wam bardzo szybko w związku ze wspaniałymi przygodami, które wydarzą się w Waszym życiu.

Kasia Leszczyńska

 

Czytelnikom dailyvibes.pl w nadchodzącym roku życzę pogody ducha i wykorzystania na maksa swoich możliwości! :)

Asia Łukasiewicz

 

Życzę wam w nadchodzącym 2019 roku spokoju ducha, uśmiechu na twarzy, zdrowia, szczęścia, miłości i przyjaźni. Niech rok upływa wam pod znakiem samych dobrych filmów i seriali!

Weronika Płuciennik

 

Samych pozytywnych dźwięków.

Filip Polakowski

 

Życzę Wam, żebyście nie zwariowali od wiary i przekonań, które na uwięzi trzymają naszą pewność, i tym samym nie pozwalają dumy włożyć w kieszeń. Trzymajcie fason, otwierajcie serca, uczcie się go słuchać i dokonujcie właściwych wyborów.

Mateusz Nocek

 

Drodzy Czytelnicy! Z Nowym Rokiem życzę Wam spełnienia noworocznych postanowień oraz dużo zdrowia.

Magda Pudło

 

Życzę, aby każdy nowy dzień w 2019 zaczynał się i kończył z uśmiechem.

Damian Racławski

 

Kochani Czytelnicy,
Nowy rok zwykle oznacza dla nas wiele nowych przygód i wyzwań, dlatego też życzę wam, drodzy czytelnicy, by przede wszystkim by był on bogaty w nowe, pozytywne doświadczenia. Dziękuję też za czas, który poświęcacie na czytanie artykułów, mam nadzieję, że w przyszłości będą jeszcze lepsze. Wszystkiego najcudowniejszego w nowym roku! 
Karolina Rutkowska

 

Bądźcie zawsze sobą bez względu na otaczające was trendy i sposób patrzenia na świat. Nigdy nie poddawajcie się i walczcie o swoje szczęście.

Klaudia Stępień

 

Chciałabym Wam życzyć,
by nadchodzący rok był pełen zaskakujących niespodzianek i cudów,
by marzenia znalazły się na wyciągnięcie ręki,
by uśmiech towarzyszył Wam każdego dnia,
a przeszkody, na które natkniecie się w swoim życiu, stały się proste do pokonania.

Ola Stupera

 

Mnóstwo kreatywności i pomysłów do realizowania!

Agnieszka Tyburcza

 

Drodzy czytelnicy! W Nowym Roku życzę Wam samych smacznych dni (dzięki naszym przepisom :)), zdrowia i lepszego samopoczucia (dzięki naszym radom :)), barwnych chwil (jakich doświadczają gwiazdy w naszych artykułach :)), szafy pełnej modnych ubrań (które Wam polecamy) oraz uśmiechu, który wpływa na każdy aspekt naszego życia!

Justyna Załucka

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska