DailyVibes na Nowy Rok

 

Przełom każdego roku jest czasem podsumowań i nadziei na pomyślność w przyszłości. Wracamy myślami do minionych miesięcy i szacujemy, czy więcej było radości, czy porażek. Mamy nadzieję, że w 2017 przeżyliście więcej dobrych chwil niż smutnych i z optymizmem patrzycie na nowy rok.

Drodzy czytelnicy,

 

na ten nowy rok życzymy Wam dużo szczęścia i uśmiechów losu. Niech każdy miesiąc w bilansie sukcesów wychodzi na plus, a kartki kalendarzy niech się zapełnią zadaniami, które będziecie wykonywać z przyjemnością. Niech praca będzie Waszym hobby albo hobby pracą. ;) Mamy nadzieję, że wszystko to, co robicie, będzie Wam dawało satysfakcję i radość. Tak jak nam! :)

 

Życzymy Wam niezapomnianych przygód i inspirujących spotkań w gronie przyjaciół, rodziny i nowych znajomych. To ludzie stanowią większość naszego życia, niech zatem wnoszą do niego jak najwięcej dobrego. I vice versa – bądźcie iskierkami szczęścia wszędzie tam, gdzie Was potrzeba. Nie zapominajcie o potrzebujących, szczególnie zwierzętach. Dzielcie się tym, co macie, a na pewno dobro do Was wróci.

 

Podróżujcie, spełniajcie swoje marzenia, pogłębiajcie pasje, realizujcie plany i postanowienia, kochajcie, śmiejcie się, szanujcie upływający czas, życzcie wszystkim dobrze, róbcie to, co kochacie, bądźcie zdrowi i szczęśliwi!

 

Niech 2018 rok będzie rokiem jeszcze lepszym od 2017, żebyście za rok mogli powiedzieć „niech 2019 będzie chociaż w połowie tak wspaniały jak mijający”.

 

Tego życzy Wam z całego serca cała redakcja portalu DailyVibes! :)

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska