Życzenia z okazji Bożego Narodzenia

 

Choinka ubrana, obrus wyprasowany, sałatka skrojona? W tle leci „Last Christmas” a w telewizorze obowiązkowo Kevin. Zatem to dobry czas na świąteczne życzenia!

W ciągu roku nierzadko narzekamy na brak czasu, na zbyt dużo obowiązków. Niech więc te święta będą dobrą okazją, żeby zwolnić tempo, żeby zatrzymać się na chwilę i cieszyć się z tego wspaniałego czasu. Boże Narodzenie to nie tylko wolne od pracy, ale chwila wytchnienia i przypomnienie sobie, co w życiu najważniejsze – rodzina i przyjaciele. Rozwój technologii, pogoń za pieniądzem i karierą nierzadko psują relacje. Dlatego poświęćmy całą uwagę w te święta naszym bliskim.

 

Życzymy Wam również tak wspaniałych świąt, żebyście wspominali je z sentymentem nawet przez kilka lat. Żeby uśmiech nie schodził z Waszych ust, nikogo przy stole nie zabrakło a pokój i miłość zamieszkały w Waszych sercach.

 

Bądźcie w te święta tu i teraz. Nie planujcie przyszłości, nie rozpamiętujcie przeszłości i zażegnajcie smutki oraz zwady. Odezwijcie się do starych znajomych, uśmiechnijcie się do nieznajomych, życzcie „wesołych świąt” pani w sklepie. Sprawcie komuś radość samą obecnością. O to właśnie chodzi w święta – o bezinteresowność i radość.

 

W imieniu swoim i całej redakcji życzymy Wam dużo radości i spokoju w te święta. Niech mały Jezus, który się narodzi, ociepli Wasze serca i uczyni te święta jeszcze bardziej wyjątkowymi. Nie zapominajcie, że dobro zaczyna się w nas. Przekażcie je dalej!

 

Wesołych Świąt!

 

 

Wesołych Świąt

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska