Uwolnij się w rytmie Afryki

01/09/2019

 

Jej horyzonty, roślinność i fauna; kolory, tradycje oraz smaki niekończącego się kontynentu, kolebki ludzkości. Podróż do Afryki jest okazją do odkrycia siebie, przywrócenia naturalnej równowagi i ponownego poczucia wolności podczas lotów wyobraźni.

Mąż i żona.

On jest Niemcem, uwielbia podróżować i robić zdjęcia. Ona jest pół-Hiszpanką i pół-Niemką, zna wiele obcych języków, lubi pomagać mieszkańcom Czarnego Kontynentu, uwielbia także podróżować.

Jürgen Putz i Elena Schumacher.

 

Afryka to jeden z ich ulubionych kontynentów. Kiedy tylko mają możliwość, wybierają się tam nawet kilka razy w roku. Z całą pewnością nie pociąga ich sama chęć odprężenia się, ponieważ już dawno temu oddali Afryce swoją duszę.

A więc jaki jest ich powód? Otóż dla tej mocno zaangażowanej pary ważne jest, aby zniknęły stereotypy w stosunku do tego kontynentu. Pragną, żeby poprzez zdjęcia, organizowane wystawy oraz ekspedycje, więcej osób spojrzało na Czarny Ląd z innej perspektywy. Jürgen i Elena poznali rytm bijącego serca Afryki i wszystkich jej mieszkańców. Razem pomogą Wam zaplanować waszą wymarzoną podróż do tej krainy.

 

Nigdy nie byliście na safari, nie wiecie co to jest i chcecie doświadczyć tego zjawiska z pierwszej ręki?

Elena opowiedziała nam co nieco o temacie:

 

„W czasach kolonialnych, słowo „safari” oznaczało polowanie na duże dzikie zwierzęta... dziś, negatywne jego skojarzenia zastąpiono podróżowaniem w sposób zrównoważony i pełen szacunku.

Safari niekoniecznie musi być drogie, po prostu musi być dobrze zaplanowane i dobrze zorganizowane.

Dzisiaj, gdy wybierasz się na safari, podziwiasz nie tylko przyrodę, ptaki i krajobraz, ale obejmujesz także wiele innych atrakcji: poznajesz lokalne kultury Afryki, odkrywasz krajobrazy i cuda natury, odwiedzasz historyczne miejsca, bierzesz udział w zajęciach na świeżym powietrzu, wspierasz lokalne społeczności”. 

 

Poniżej kilka zdjęć z wyjazdów Jürgena i Eleny.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska