Znane zwierzaki. Sprawdź, czy natknąłeś się na nie, przeglądając internet

Słodkie, rozkoszne, niewinne i urocze – zwierzęta, które zawojowały internet. Powstają z nimi memy, ich konta cieszą się ogromną popularnością, ponieważ właściciele przez przypadek odkryli ich fenomen.

Kto powiedział, że celebryci czy gwiazdy istnieją wyłącznie w ludzkiej postaci? Oto krótkie zestawienie popularnych zwierzaków, sprawdź, czy wiesz, kim są.


1. Toby & Pucci
Psy znanej żony Hollywood to bardzo rozpoznawalny duet. Toby czy też „Mały Ludź” (jak twierdzi właścicielka Iwona) to prawdziwy gwiazdor, psi model, aktor i bywalec większych imprez. Pucci, jego młodsza siostra, dopiero poznaje celebrycki świat i wchodzi na salony jeszcze nieco zdezorientowana. Mimo wszystko te dwa psiaki doskonale się uzupełniają i rozczulają cały świat. Toby & Pucci oferują również niezwykłą linię ubranek dla psów.

 

2. Lil Bub
Lil Bub to kot, który urodził się z genetyczną wadą. Koci karzeł dzięki swojej dolegliwości stał się niezwykle popularnym zwierzakiem. Oprócz facebookowego i instagramowego konta, Lil Bub ma też swoją dokumentarną serię „Lil Bub & Friendz” na YouTube, którą oglądają tysiące fanów.

 

3. Grumpy Cat
Grumpy Cat – tego kota nie trzeba przedstawiać, kojarzy go każdy. Memy z jego podobizną krążą po internecie od kilku lat, ale nadal bawią. Grumpy Cat swoją sławę zdobył dzięki temu, że jego pyszczek przybrał naburmuszony wyraz. Dzięki temu, że kot jest tak rozpoznawalny, stał się marką samą w sobie.

4.  Boo
Znany wszystkim rozkoszny pomeraniam, który zawojował internet. Boo, charakterystycznie przystrzyżony pies, swoim wyglądem przypomina misia. Nic dziwnego, że cały świat pokochał go właśnie z tego powodu.

 

 

5. Doge – Pieseł
Pieseł – najzabawniejszy bohater memów. Doge to pies rasy shiba inu. Został adoptowany ze schroniska, a jego właścicielka nie myślała nawet, że zdjęcia, które wrzuca tak rozsławią jej psa. Pieseł dla internautów jest odpowiedzią na wszystko, jego „WOW” wpisało się w codzienność i bawi do dzisiaj.

 

6. Darcy – latający jeż
Darcy to jeż pigmejski, a w dodatku urodzony model. Jego profil na Instagramie cieszy się ogromną popularnością. Trudno się dziwić, fotografie z jego udziałem są przepiękne i niezwykle oryginalne

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska