„Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta”, czyli babcie wkraczają do ataku

 

W amerykańskim kinie pełno jest głupkowatych komedii, w których jedyne co śmieszy od czasu do czasu to denne kawały. Właśnie w tym kierunku zazwyczaj podążają twórcy, którzy chcą przyciągnąć do kin jak najwięcej widzów. Okazuje się jednak, że złoty środek leży w czymś zupełnie innym.

Tak też dzieje się w przypadku „Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta”. Ci, którzy pamiętają przygody Amy, Carli i Kiki z pierwszej części, z całą pewnością nie będą zawiedzeni. Jest jeszcze zabawniej, perypetie głównych bohaterek śmieszą i niekiedy wzruszają, a schemat filmu nie został powielony przez jego twórców. Trzeba przyznać, że to naprawdę udana komedia, która wprowadzi każdego w świąteczny nastrój.

Źródło: materiały promocyjne

 

Tym razem główne bohaterki muszą stawić czoła własnym matkom. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ nie chcą ich zranić. Okazuje się jednak, że nie każda z nich wyjdzie z tego spotkania bez szwanku. Najgorsze matki świata natomiast okażą się nie takie straszne stojąc obok własnych matek. „Złe mamuśki 2” to komedia, która od początku do końca wywołuje na twarzy widza uśmiech. Nawet momenty wzruszające są na tyle wyważone, że łzy, zatrzymane przez policzki uniesione od śmiechu, nie zdążą polecieć. Właśnie taka powinna być komedia o charakterze świątecznym.

 

Jeżeli zatem chcecie wybrać się do kina, aby poczuć świąteczny nastrój, sto razy bardziej polecam Wam najnowszą część „Złych mamusiek”, zamiast odgrzewanego kotleta w „Listach do M.”. Choć mówi się „cudze chwalicie, swego nie znacie”, tym razem swego poznaliśmy już w poprzedniej części. „Złe mamuśki 2” natomiast przewyższają wręcz swoją pierwszą odsłonę.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska