Zapowiedzi wydarzeń na wrzesień 2017

 

Letnie festiwalowe szaleństwo jeszcze nie ustało. Niektórzy wracają do szkoły, ale studenci nadal mają okazję do niezapomnianych przygód na wrześniowych wydarzeniach w całej Polsce.

Masscode Festival jest największą imprezą muzyczno-kulturalną, jaka będzie miała miejsce w Kielcach. W tym roku festiwal trwać będzie trzy dni, a rozpocznie się już 1 września w Kieleckim Centrum Biznesu. Wystąpią takie gwiazdy jak: Natalia Nykiel, Grubson, Natalia Przybysz, Monika Brodka oraz wiele innych. Cena wstępu na jeden dzień to 79 złotych, na dwa – 149.

 

Motocross of European Nations 2017. W tym roku Drużynowe Mistrzostwa Europy Motocross odbędą się w Gdańsku. Wyczyny najlepszych europejskich drużyn podziwiać będzie można na Torze Motocrossowym 2 września od godziny 9:00. Bilet ulgowy kosztuje 20 złotych, normalny – 30.

 

 

XVII Mistrzostwa Polski w Footbagu. W dniach 2-3 września halę sportową Zespołu Szkół nr 7 i Centralny Plac Zabaw przy Centrum Kultury w Lublinie opanują zośkarze z całej Polski i zmierzą się w największych krajowych mistrzostwach! Startują o 10:00 w obu miejscach. Wstęp wolny.

 

Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 w Piłce Nożnej. Już 4 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się mecz Polska-Kazachstan. Początek rozgrywki o 20:45. Bilety od 40 (dla dzieci do 12. roku życia) do 200 złotych.

 

Tego samego dnia w Lublinie rozpocznie się 9. Europejski Festiwal Smaku, tym razem we włoskim stylu. Liczne spotkania, eventy na mieście, pokazy kulinarne i przede wszystkim Festa Italiana, czyli muzyczne widowisko z prawdziwego zdarzenia! Na Arenie Lublin zobaczymy takie gwiazdy jak: Al Bano i Romina Power z orkiestrą symfoniczną, Drupi, Sabrina i Steffano Terrazzino.

 

FIWE 2017, czyli największe targi fitness w Polsce, odbędą się w Centrum Wystawienniczym Expo XXI w Warszawie. Początek zaplanowany jest na godzinę 11:00 9 września. W tym czasie będzie można między innymi kupić produkty fitness w dużo niższych cenach. Ponadto odbędą się tam Międzynarodowe zawody CrossFit. Ceny biletów wahają się od 45 do 89 złotych.

 

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. To już 54. edycja jednego z najbardziej znanych polskich festiwali muzycznych. Tym razem odbędzie się on dopiero 15 września w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu. Całość potrwa do 17 września. Bilet wstępu kosztuje od 60 do 120 złotych.

 

 

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Wydarzenie ma na celu promocję i łączenie alternatywnych dla samochodu środków transportu (rowerów, komunikacji miejskiej czy poruszania się pieszo). Od 16 do 22 września codziennie będą odbywać się różne spotkania, przejażdżki czy pikniki.

 

„Inspiracje po lubelsku” to comiesięczny cykl spotkań z ludźmi związanymi z Lublinem, którzy opowiadając swoją historię, motywują i inspirują do działania. W tym miesiącu motywem przewodnim są „Biznesowe Inspiracje”. Spotkanie odbędzie się 22 września o 19:00, jak zawsze w Domu Słów i za darmo.

 

Rawa Blues Festival – ten festiwal już od wielu lat organizowany jest w Polsce i zyskał rangę międzynarodowego festiwalu bluesowego. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się we wrześniu i  trwać będzie przez dwa dni, a rozpoczyna się 28 września w Katowickim Spodku. Zarówno organizatorzy, jak i niezależni dziennikarze z całego świata, zgodnie twierdzą, że Rawa Blues Festival jest największym na świecie festiwalem, który odbywa się „in-door” (pod dachem). Ceny biletów: 100-379 złotych.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska