Zapowiedzi wydarzeń na listopad 2017

Chociaż pogoda nas nie rozpieszcza, listopad to dobry czas, żeby wyjść z domu i wziąć udział w ciekawym wydarzeniu. A tych nie brakuje!

Falkon – Festiwal Fantastyki

Interdyscyplinarny festiwal dla fanów fantasy odbędzie się w dniach 3-5 listopada w Lublinie. Już po raz osiemnasty miłośnicy książek, filmów, gier i komiksów spotykają się, żeby razem brać udział w ciekawych warsztatach, spotkaniach czy turniejach.

Bilety na cały weekend w cenie 60-40 złotych. 

 

SNOW EXPO 2017 – zimowa Europa na Narodowym

To wydarzenie odbędzie się 4 i 5 listopada na stadionie Narodowym w Warszawie. Organizatorzy szykują nie tylko wspaniałą wystawę, ale również wiele atrakcji takich jak: trasa biegowa, symulator narciarski, skocznia narciarska dla dzieci, ścianka wspinaczkowa oraz ice bary, regionalne stroje i smakołyki. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć udział w szkoleniach np. GOPR i SITN PZN. Ponadto odbędą się wykłady z poradami o doborze sprzętu oraz spotkania ze sportowcami, podróżnikami, lekarzami medycyny sportowej oraz fizjoterapeutami.

 

The Dumplings ORKIESTRA 2017

Po tegorocznym debiucie na scenie głównej Openera zespół The Dumplings rusza w trasę w zupełnie nowym formacie. Podczas koncertu do Justyny i Kuby dołączy skład żywych instrumentów: smyki, sekcja dęta i perkusja. Będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć wszystkie znane utwory zespołu w aranżacjach, w których dobrze znana warstwa elektroniczna miesza się z klasyką.

Klub Przestrzeń, 4 listopada, godz. 20:00. Bilety w cenie 55 zł dostępne poprzez stronę www. goingapp.pl.

 

Queen Symfonicznie

„Muzyka zespołu QUEEN symfonicznie” w wykonaniu Alla Vienna, chóru Vivid Singers i śpiewającego aktora w roli Freddiego Mercury to jedyny w swoim rodzaju projekt z pogranicza gatunków, łączy symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry salonowej i majestatycznego, 20-osobowego chóru.

Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur, 5 listopada, godz. 19:30. Bilety w przedsprzedaży w cenie 89 zł, 99 zł, 109 zł, 119 zł i 129 zł do nabycia poprzez www.spotkaniakultur.com oraz w kasie Centrum Spotkania Kultur.

 

LemOn „Tu/Etiuda Zimowa”

Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rusza w najbardziej emocjonalną, intymną i liryczną trasę w swojej pięcioletniej karierze. Obok utworów z „TU” zagrają pierwszy raz na żywo materiał z płyty „Etiuda Zimowa”! To świetna okazja dla wiernych fanów, by poznać nowy rozdział w twórczości zespołu LemON, a dla nowych słuchaczy okazja, aby przekonać się z czego wynika jego fenomen.

Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur, 9 listopada, godz. 19:00. Bilety w cenie 89-109 zł do nabycia poprzez www.spotkaniakultur.com oraz w kasie Centrum Spotkania Kultur.

 

29. Bieg Niepodległości

W Warszawie już po raz 29. odbędzie się Bieg Niepodległości. Jak co roku, tak i teraz impreza rozpocznie się 11 listopada o 11:11 przy ul. Rozbrat 26 w Warszawie.

 

Andrea Bocelli – koncert

Andrea Bocelli przyjeżdża do Polski! Jego niesamowity głos i talent wokalny będzie można podziwiać 11 listopada o godz. 19:00 w Tauron Arenie Kraków.

 

Taco Hemingway

Taco Hemingway to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia. Raper oraz autor tekstów ma na swoim koncie płytę „Marmur” m.in. z przebojem „Deszcz na betonie”. Koncert odbywa się w ramach  trasy promującej nowy materiał artysty.

Klub Przestrzeń, 11 listopada, godz. 21:00

 

Kortez TRIO

Kortez, właściwie Łukasz Fiederkiewicz, jest kompozytorem, wokalistą, gitarzystą, pianistą oraz puzonistą. Jego debiutancka płyta „Bumerang” była wielkim sukcesem, znalazły się na niej takie utwory jak „Zostań” czy „Od dawna już wiem”. Koncert w Centrum Spotkania Kultur zapowiada drugą płytę artysty.

Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur, 14 listopada, godz. 19:00. Bilety w cenie 64 zł i 74 zł (w dniu koncertu 79 zł) do nabycia poprzez www.spotkaniakultur.com oraz w kasie Centrum Spotkania Kultur.

 

Ania Dąbrowska w Lublinie

Jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów po raz kolejny odwiedzi Centrum Spotkania Kultur.

Sala Operowa Centrum Spotkania Kultur, 21 listopada 2017, godz. 19:00. Bilety w cenie 69-99 zł do nabycia poprzez www.spotkaniakultur.com oraz w kasie Centrum Spotkania Kultur.

 

9. „Inspiracje po lubelsku 

„Inspiracje po lubelsku” to comiesięczny cykl spotkań z ludźmi związanymi z Lublinem, którzy opowiadając swoje historie, motywują i inspirują do działania. W tym miesiącu motywem przewodnim będą fuck up'y. Spotkanie odbędzie się 21 listopada o 19:00 jak zawsze w Domu Słów i za darmo.

 

James Neton Howard zagra dwa koncerty w Polsce.

Pierwszy z nich odbędzie się w Tauron Arenie Kraków 26 listopada, a następny dzień później w Centralnym Ośrodku Sportu w Hali Torwar w Warszawie.

 

Cavaliada 2017

To międzynarodowe zawody jeździeckie, których głównym celem jest popularyzacja tej dyscypliny sportowej. Cavaliada odbywać się będzie w trzech miastach w Polsce – w Lublinie, Poznaniu oraz Warszawie. Pierwsze pokazy będziemy mogli oglądać 30 listopada w Poznaniu w MTP Sali Ziemi.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska