Zapowiedzi seriali: grudzień

02/12/2017

 

To był wyjątkowy rok pod względem seriali i zakończy się równie w wielkim stylu. To właśnie w grudniu wracają produkcje, za którymi tęskniliśmy najbardziej. Każda platforma i stacja telewizyjna przygotowała coś wyjątkowego dla swoich fanów, nie zabraknie nowości. Czeka nas naprawdę emocjonujący miesiąc.

The Crown

 

Na ten serial czekali chyba wszyscy fani platformy Netflix. W końcu będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki. „The Crown” to serial biograficzny, który zyskał ogromną sławę. Już po kilku pierwszych odcinkach pojawiła się decyzja o kontynuacji i przedłużeniu produkcji. Fabuła skupia się na panowaniu Elżbiety II. Poznajemy ją w chwili, gdy umiera jej ojciec. Jak zapowiadają producenci, serial będzie opowiadał całą historię Królowej Elżbiety, aż do czasów obecnych, i skupiać się będzie nie tylko na jej postaci, ale całej historii. Drugi sezon powróci już 8 grudnia.


Telefonistki

 

To kolejna produkcja Netflixa, na którą czekamy z niecierpliwością. Produkcja skupia się wokół czterech kobiet, które mieszkają w Madrycie w latach 20. To czasy, gdy kobiety nie miały żadnych praw, musiały w zupełności podporządkować się swoim ojcom, a następnie mężom. Niejednokrotnie doświadczały przemocy domowej, jednak nic nie mogły z tym zrobić. Nasze bohaterki rozpoczęły pracę w krajowej centrali telefonicznej, powoli przyzwyczajają się do nowego miejsca. Jednak głównie skupiają się na szukaniu miłości i przyjaźni. „Telefonistki” to lekki i przyjemny serial, chociaż poruszający bardzo ważne i trudne tematy. Drugi sezon tej produkcji pojawi się na platformie Netflix w Boże Narodzenie.

 

Manhunt: Unabomber

 

Nowość na platformie Netflix. Fani seriali o tej produkcji słyszeli już dawno. W końcu nastąpi jej premiera. „Manhunt: Unabomber” łączy w sobie elementy kryminału i serialu historycznego. Akcja skupia się wokół wybitnego Agenta FBI Jima „Fitza” Fitzgeralda, który przez większą część swojej kariery zajmuje się zidentyfikowaniem i schwytaniem Teda Kaczyńskiego. Podczas zatrzymania służby specjalne znalazły przy nim notatki, w których ze szczegółami opisywał swoje przemyślenia i uczucia po dokonanych zamachach. W latach 1978-1995 podkładał bomby na uniwersytetach, lotniskach, w samolotach i innych dużych skupiskach miejskich. W wyniku jego działań bardzo wiele osób zginęło i zostało rannych. Do dziś mówi się, że jego wizerunek opublikowany w publicznej telewizji był najsłynniejszym rysopisem w historii. Pierwszy odcinek będziemy mogli zobaczyć już 12 grudnia.

 

Billions

 

Tym razem coś od stacji Showtime. Serial powraca z kolejnym sezonem. Fabuła skupia się na dziwnych relacjach między bossem funduszu hedgingowego, Bobbim Axe Axelrodem, a prokuratorem generalnym, Chuckiem Rhoades. W tym serialu mamy do czynienia z dwoma niezwykle silnymi i potężnymi charakterami. Rhoades tak naprawdę chce przyłapać Bobbiego na oszustwie. Udowodnienie przestępstwa będzie przełomem w karierze prokuratora, jednak wiąże się również ze sporym ryzykiem. Obaj są przebiegli i bardzo sprytni. Który z nich wygra? Być może przekonamy się w najbliższych odcinkach.

 

1 grudnia:
Dark – 1. sezon (Netflix)
Easy – 2. sezon (Netflix)
Agenci T.A.R.C.Z.Y. – 5 sezon (ABC)
6 grudnia:
Shut Eye – 2. sezon (Hulu)
Happy! – 1. sezon (SyFy)
Templariusze – 1. sezon (History, od 8 grudnia w HBO GO)
8 grudnia:
The Crown – 2. sezon (Netflix)
Templariusze – 1. sezon (HBO)
12 grudnia:
Manhunt: Unabomber – 1. sezon (Netflix)
13 grudnia:
The Librarians – 4. sezon (TNT)
Riverdale” – 2. sezon, odcinek finałowy (CW/Netflix)
15 grudnia:
The Ranch – 4. część (Netflix)
Jean-Claude Van Johnson – 1. sezon (Amazon)
18 grudnia:
Egzorcysta – 2. sezon (FOX Polska)
19 grudnia:
Billions – 2. sezon, odcinek 1 i 2 (HBO3)
Spisek prochowy – 1. sezon (HBO GO)
22 grudnia:
Dope – 1. sezon (Netflix)
Pełniejsza chata – 3. sezon (Netflix)
The Last Post – 1. sezon (Amazon)
23 grudnia:
Lepsze życie – 1. sezon, odcinek 1 i 2 (HBO3)
25 grudnia:
Telefonistki – 2. sezon (Netflix)
Doktor Who: Twice Upon a Time” – odcinek świąteczny (BBC)

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska