Zapowiedzi książkowe – maj 2017

 

Zaczyna się maj, a pogoda naprawdę nas nie rozpieszcza. Z drugiej strony może to dobry moment, żeby zamiast grillować w deszczu, odkurzyć zalegające na półce książki? Albo zakupić nowe! A w tym miesiącu nie brakuje interesujących premier. Będzie dużo znanych nazwisk, dużo miłości i ciepła. Jak to w maju powinno być.

9 maja

Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer – Chajzerów dwóch

Tych panów nie trzeba przedstawiać. Ale warto poznać historię ich wspaniałej rodziny. Dowiemy się, jak rodzice mają wpływ na nasze życie, gust, wybory. A wszystko to z dozą humoru chajzerowskiego.

Wydawnictwo Prószyński i S-ka

 

10 maja

Jacek Tacik – Zamach

13 maja 1981 r. – dzień, w którym cały dzień wstrzymał oddech. Próba zabicia papieża Jana Pawła II oczami świadków zdarzenia, osób bliskich papieżowi i samego zamachowca.

Wydawnictwo Literackie

Recenzja wkrótce pojawi się na DailyVibes!

 

Jakub Ćwiek – Grimm City. Bestie

Nad Grimm City unosi się wojna po śmierci głowy jednej z rodzin mafijnych. Czarny kryminał z dramatem sądowym w tle o mieście innym niż wszystkie.

Wydawnictwo SQN

 

 

Paula Hawkins – Zapisane w wodzie

Autorka bestsellerowej „Dziewczyny z pociągu” tym razem opowie historię Julii, która przed laty była świadkiem śmierci dziewczyny. Po pewnym czasie wraca do tego miejsca, zmuszona rodzinnymi sprawami. Nadal boi się miejsca, w którym wtedy utopiła się Nel. Julia musi się zmierzyć z dawnymi demonami.

Wydawnictwo Świat Książki

 

Joanna Krupa – Psie sprawki

Po sukcesie programu telewizyjnego, modelka próbuje swoich sił w pisarstwie. Opisuje dwanaście wzruszających historii, które nie pozwolą przejść obojętnie obok psów ze schroniska.

Wydawnictwo Edipresse Polska

 

24 maja

Agnieszka Lingas-Łoniewska – Wszystko wina kota

Romantyczna komedia omyłek pełna ciepła i optymizmu. Książka o przyjaźni i zaufaniu dwóch pozornie odmiennych światów.

Wydawnictwo Novae Res

 

 

Ewa Stachniak – Bogini tańca

Opowieść o Bronisławie Niżyńskiej, która dotarła na szczyt wbrew wszystkiemu i wszystkim. Pokazała jak walczyć i osiągnąć wysoką pozycję tam, gdzie dominują faceci.

Wydawnictwo Znak

Recenzja wkrótce pojawi się na DailyVibes!

 

Colleen Hoover – Confess

Mistrzyni gatunku New Adult w swojej nowej książce opowiada historię malarza i jego nowej asystentki. Znajomy obrazek: miłość, tajemnica, przeszłość, wątpliwości… Wszystko to piórem Hoover nabiera nowego znaczenia.

Wydawnictwo Otwarte

 

Katarzyna Michalak – Czerwień jarzębin

Kolejny tom „Leśnej Trylogii”, w którym nie zabraknie prawdziwej przyjaźni i miłości. Gdy Gabriela znika, jej przyjaciółki próbują ją odnaleźć. Na ich drodze pojawia się jednak wiele przeszkód, w tym przystojni bliźniacy, którzy skutecznie odwracają uwagę.

Wydawnictwo Znak

 

 

 

Korekta: Monika Mroczek

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska