Co warto przeczytać w grudniu do rozgrzewającej herbaty?

 

Po zakupowym szale w Black Friday, gorączkowym tworzeniu list prezentów i męczących reklamach wszystkich możliwych sklepów – nadszedł długo wyczekiwany grudzień. Wydawnictwa zwolniły tempa i prawdziwe petardy szykują na nowy rok. Ale to nie oznacza, że półki książkowe w grudniu nas nie zaskoczą.

6 grudnia

Carrie Fisher – Pamiętnik księżniczki

Prawdziwa perełka dla fanów „Gwiezdnych wojen”. Pamiętnik jednej z kultowych aktorek, pisany na początku przygody Fisher z serią. Rozbrajająca, niezwykle szczera i zaskakująca – tego nie można przegapić.

Wydawnictwo Znak

 

Lisa Eldridge – Face Paint. Historia makijażu

Pierwszy kompleksowy przewodnik po historii makijażu – tego, bez czego kobiety nie wyobrażają sobie życia. To również opowieść o tych, którzy to wszystko zapoczątkowali, celebrowali i stało się to ich całym życiem.

Wydawnictwo Znak

 

7 grudnia

Michał Kędziora – Rzeczowo o modzie męskiej. Poradnik każdego mężczyzny

Mr. Vintage prezentuje wszystkie tajniki mody męskiej, pomaga dobrać strój w zależności od okoliczności, a także tłumaczy nieznane pojęcia. Jest to uzupełnione wydanie, którego pierwowzór wydany był cztery lata temu.
Wydawnictwo SQN

 

Nikołaj Iwanow – Komunizm po polsku

Historia rosyjskich prób zdominowania Polski i głęboka analiza postrzegania komunizmu w Polsce i Rosji.

Wydawnictwo Literackie

 

Aleksander Baron, Łukasz Klesyk – Między wódką a zakąską

Tego jeszcze na polskim rynku nie było! Oto największy przewodnik po… polskich wódkach! Autorzy przetestowali kilkadziesiąt gatunków „czystych” i dobrali do nich najlepsze potrawy. Pozycja obowiązkowa dla każdego konesera. ;)

Wydawnictwo Pascal

 

Amy Korst – Styl życia Zero Waste. Śmieć mniej, żyj lepiej

Nazywana biblią ekologicznego życia. Kolejna podstawowa lektura dla chcących żyć lepiej, kosztem produkowanych śmieci. Autorka wyczerpująco tłumaczy system „zero waste” i podpowiada, jak poradzić sobie z zakupoholizmem i kupowaniem rzeczy, które źle wpływają na środowisko.

Wydawnictwo Vivante

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska