Zapowiedzi kinowe na kwiecień

 

Multipleks i karton z popcornem? A może przytulne małe kino na rogu ulicy? Cokolwiek wybierzesz, najważniejszy jest film. Premier w tym miesiącu jest pod dostatkiem. Który z filmów skradnie Twoje serce?

7 kwietnia

 

Małżeńskie porachunki

 

Tytuł kojarzy się z komedią. Gdy pierwszy raz zobaczyłam plakat tego filmu, na którym widnieje jego nazwa i postać Marcina Dorocińskiego, poczułam pewien zgrzyt. Gdy jednak przeczytałam o czym będzie produkcja, stwierdziłam jedno – muszę ją zobaczyć. Marcin Dorociński, jakiego podobno jeszcze nie znamy, w komedii kryminalnej. To nie może się nie udać.

 

Pakt krwi

 

Nicolas Cage i thriller – z całą pewnością warto zapoznać się z tym filmem. Opowiada on losy braci, których drogi się rozeszły, choć zawsze pozostawali sobie bliscy. Gdy dochodzi do porwania a oskarżenia padają na jednego z nich, drugi robi wszystko, żeby udowodnić niewinność brata. W filmie na pewno nie zabraknie emocji.

 

 

21 kwietnia

 

Szybcy i wściekli 8

 

Ci, którzy oglądali którąkolwiek część serii dzielą się na dwie grupy. Są tacy, którzy uważają ten film za absurdalny. Są i prawdziwi fani serii, którzy wiedzą, że to właśnie ten absurd jest w produkcji najistotniejszy. Jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy nie możesz przegapić najnowszej części „Szybkich”.

 

Klient

 

Zwycięzca Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny 2016 roku. Historia małżeństwa dwóch aktorów, które zostaje wystawione na próbę po wprowadzeniu się do mieszkania należącego wcześniej do prostytutki. Film francusko-irański jest mocno psychologiczny, na pewno nie zabraknie w nim napięcia.

 

Bikini Blue

 

Dramat polsko-brytyjski z Tomaszem Kotem w roli głównej. Rzecz dzieje się w Anglii u schyłku drugiej wojny światowej. Czy głównym bohaterom uda się oderwać od nieciekawej rzeczywistości, a jednocześnie dostosować do nowego porządku?

 

 

28 kwietnia

 

Uciekaj!

 

Młody Afroamerykanin zakochuje się w białej Amerykance. Razem udają się do jej rodziców. Celem wizyty pierwotnie jest chęć poznania chłopaka przez rodziców dziewczyny. I choć z pozoru głównym problemem wydają się kwestie rasowe, okazuje się, że w tym domu chodzi o coś zupełnie innego... Jak to w horrorach bywa...

 

Wybawienie

 

Kryminał, dramat, thriller, a wszystko z wiarą w tle. Jeśli lubisz filmy typu „Stygmaty” lub „Anioły i Demony” ten film może Ci się spodobać. W ręce detektywów trafia tajemnicza butelka z listem, który napisany został ludzką krwią. Rozpoczynają niebezpieczną grę z mordercą, który wystawił wiarę bogobojnych rodziców na najwyższą próbę.

 


W kwietniu producenci filmów nie dają nam dużego wyboru, jednak na pewno każdy z tych filmów warto zobaczyć. Czy również warto pójść na nie do kina? Sprawdźcie i wyszukujcie naszych podpowiedzi.

 

 

Korekta: Olga Miziuk

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska