9 wypowiedzi kobiet, których żaden facet nigdy nie zrozumie

 

Wydawać by się mogło, że wszyscy mówimy tym samym językiem, a jednak rzeczywistość okazuje się inna. Faceci naprawdę tego nie ogarniają…

 

 

1. „Dobrze” – słowo zdecydowanie podsumowujące sytuację. Mężczyzna powinien wiedzieć, że kontynuowanie tematu jest totalnie bez sensu, ponieważ w tym momencie przegrał pojedynek na argumenty. Kobieta zawsze ucina w ten sposób kłótnie, szczególnie gdy jest przekonana o swojej racji.

 

2. „W porządku” – oj, wręcz przeciwnie. W tym momencie na pewno NIC nie jest w porządku. To kobieca gra na czas, podczas której planuje, jak odegrać się na partnerze.

 

3. „Dzięki” – kobiece podziękowanie może mieć dwa znaczenia. W wybadaniu tej sprawy pomocna jest obserwacja humoru kobiety. Opcja numer 1 związana jest z dobrym humorem i wówczas „dzięki” jest jak najbardziej szczere, bez podtekstów. Mężczyzno, możesz odetchnąć z ulgą ;). Natomiast sytuacja diametralnie się zmienia, gdy po wielokrotnych prośbach, z ust kobiety pada sarkastyczne „bardzo ci dziękuję” – nie, ona wtedy wcale ci nie dziękuje.

 

4. „Pięć minut” – to może być zarówno najdłuższe pięć minut w życiu faceta (i trwać nawet godzinę), jak i najkrótsze (i być zbliżone do minuty). Wszystko zależy od okoliczności. Kiedy szykujecie się do wyjścia i kobieta mówi, że będzie gotowa za 5 minut, możesz spokojnie włączyć kolejny odcinek serialu na Netflixie lub zagrać przynajmniej dwa mecze w Fife. Natomiast, jeśli mężczyzna w odpowiedzi na prośbę mówi, że zrobi to za 5 minut, jego czas operacyjny jest automatycznie skracany przez kobietę do minuty, po czym następuje pierwsze upomnienie.

 

5. „Jeśli chcesz” zamiennie z „Proszę, śmiało” – kobieta Cię podpuszcza. To nie jest zgoda, a prowokacja. Jeśli zamierzałeś coś zrobić, dla wspólnego dobra, po prostu, odpuść.

 

6. „Jak chcesz” – te słowa oznaczają nic innego jak tylko zwykłe „mam to gdzieś”. Kobieta wie, że i tak ma rację, ale odpuszcza, bo szkoda jej nerwów. Jednocześnie ma na uwadze, jak przykre konsekwencje może przynieść decyzja faceta.

 

 

7. Głębokie westchnięcie – wyraża więcej niż tysiąc słów. To wewnętrzna rozmowa kobiety z samą sobą. Jej myśli zajmuje jedno pytanie „z kim to na własne życzenie się związała?”

 

8. „Nieważne” – kobieta jest tak zła, że póki nie ochłonie woli Cię zbywać, żeby nie powiedzieć o jedno słowo za dużo.

 

9. „Nic” – to prawdziwa cisza przed burzą. Mężczyzno, wiedz, że coś się dzieje i na pewno to nie jest „nic”. Nasze „nic” kryje za sobą wszystko. Rozmowa zaczynająca się od „nic” w 99% kończy się na „dobrze”.

 

 

Takie oto jesteśmy przewrotne.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska