Zrób to sam z We Are Knitters!

 

Od dziś robienie na drutach przestanie kojarzyć się z kominkiem, babcią i bujanym fotelem. We Are Knitters to firma, która zrewolucjonizowała sztukę szydełkowania.

We Are Knitters to międzynarodowa marka modowa specjalizująca się w dziewiarstwie ręcznym, założona przez parę przyjaciół z Hiszpanii – Maríę José Marín i Alberto Bravo. Pomysł na markę zrodził się podczas podróży nowojorskim metrem. Zobaczyli wówczas młodą dziewczynę robiącą na drutach i zdali sobie sprawę z popularności trendu Do It Yourself. Postanowili więc się w to zaangażować i promować ten trend w świecie. Marka od samego początku działania chciała odtworzyć dawny kunszt dziewiarski, dostosowując go jednak do nowoczesnych realiów. Pięć lat wystarczyło, aby We Are Knitters stało się międzynarodowym dostawcą zestawów do robienia na drutach oraz wysokiej jakości wełny. 

 

Firma We Are Knitters do tej pory podbiła wiele światowych rynków modowych, m.in. USA, Niemcy, czy Francję. Teraz czas na Polskę. Dzięki We Are Knitters każdy z nas może stworzyć swoje własne rękodzieło przy pomocy włóczki i pary drutów. Wystarczy wejść na stronę www.weareknitters.pl i zamówić wybrany przez siebie zestaw. Żeby tego dokonać klikamy w wybrane zakładki na stronie. Najpierw wybieramy technikę, jaką chcemy przygotować nasze arcydzieło. Dostępne są druty, szydełko, a także petit point, czyli ścieg wyszywany igłą. Następnie możemy wybrać poziom trudności – od najłatwiejszego, do zaawansowanego.

 

Po zamówieniu otrzymamy paczkę pełną wybranych włóczek, a także sprzętu potrzebnego do przygotowania wybranego przez nas na stronie szablonu. Jest również instrukcja jak się do tego zabrać. Lato jest idealnym okresem do nauki robienia na drutach.

 

Świeże powietrze i dużo wolnego czasu napawają chęcią do działania. Po prostu Do It Yourself – zrób to samemu dla siebie lub najbliższych. We Are Knitters proponuje letnie wyszywanki:

Ażurkowe topy to idealna propozycja na upalne letnie dni! Są przewiewne i lekkie, a co najważniejsze, wykonasz je z naturalnej bawełny. Podkreśl swój indywidualny styl zestawiając je z dowolnymi dodatkami – słomkowym kapeluszem, naszyjnikiem lub ulubionymi kolczykami.

Dziergana sukienka to idealna propozycja na plażę! Z powodzeniem nałożysz ją na każdy strój kąpielowy. Doskonale sprawdzi się także w połączeniu z dżinsowymi szortami.

Lekkie kimono to niezwykła narzutka inspirowana peruwiańskimi klimatami. Propozycja dla wszystkich kobiet, które kochają swobodę. Jest to wzór dla osób zaawansowanych, ale po jego wykonaniu odczujesz prawdziwą satysfakcję!

 

Nadal nie znalazłeś inspiracji dla siebie? Spokojnie, jest tego o wiele więcej! Zajrzyj na www.weareknitters.pl i wybierz swój wymarzony wzór!

 

 

Korekta: Aleksandra Borkowska

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska