Jak zorganizować wymarzony ślub i wesele

 

Ślub jest bez wątpienia jednym z najważniejszych dni w życiu, dlatego wart jest szczególnej oprawy. Młode pary prześcigają się w pomysłach na najoryginalniejsze wesela, a wedding plannerzy mają pełne ręce roboty. Z pomocą przychodzi także najnowszy poradnik, który pomoże zorganizować całe przedsięwzięcie sprawnie i przyjemnie.

W Internecie jest cała kopalnia pomysłów ślubnych. Na różnorakie zaproszenia, ozdoby, prezenty dla gości czy suknie i garnitury. „Wasz wymarzony dzień. Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą” jest pierwszym w Polsce kompleksowym poradnikiem stworzonym przez dwie ekspertki – Kamilę Romanow, jedną z najpopularniejszych wedding plannerek, oraz Annę Dąbrowską – dziennikarkę i znawczynię savoir-vivre’u. Ten duet idealny zebrał wszystkie doświadczenia z minionych lat i stworzył niezbędnik każdej młodej pary. 

 

W poradniku znajdziemy przede wszystkim uporządkowaną wiedzę, mnóstwo porad, a nawet gotowe listy rzeczy do zrobienia czy pytań, które powinniśmy zadać np. fotografowi. Autorki przeprowadzają przez cały okres od zaręczyn po sam „Wielki dzień”, a robią to w tak delikatny sposób, jakby porad udzielała nam najlepsza przyjaciółka. Dzielą się swoim doświadczeniem, przytaczają historie, które im się przytrafiały, dzięki czemu można zapobiec wielu „wpadkom”.

 

W książce nie zabraknie też porad dotyczących stroju, mowy weselnej, zabaw, formułowania zaproszeń czy podziału obowiązków między nowożeńcami. Co ciekawe, nie znajdziecie w niej ani jednego zdjęcia! Nie jest albumem reklamującym uzdolnionych fotografów, florystyki czy kucharzy. Ta ponad dwustustronicowa książka jest pełna tylko wartościowej treści. Autorki łączą tradycyjne zwyczaje z nowymi modami i podpowiadają, co się sprawdzi, a co nie. 

 

Elegancki i pięknie złożony poradnik jest istnym „must have” dla nowożeńców. Jeżeli nie masz możliwości albo po prostu nie chcesz nikogo zatrudniać do organizowania twojego wesela, zainwestuj w tę książkę, a nic nie będzie ci straszne po drodze. Rodzice, którzy chcą wszystko robić po swojemu, koleżanki, które ciągle coś doradzają. Dzięki temu poradnikowi nie zapomnicie o żadnym szczególe, pozbędziecie się nerwów (może nie całkiem, ale troszkę) i z radością staniecie przed ślubnym kobiercem, a potem będziecie się cieszyć waszym idealnym weselem.

 

Dziękujemy Wydawnictwu Znak za egzemplarz recenzencki. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska