Nadchodzi rewolucja w Twojej szafie! „Warsztaty stylu” [ZAPOWIEDŹ]

 

Każda z nas chciałaby zawsze wyglądać pięknie i stylowo. Niestety, wiele kobiet ma problem z odnalezieniem własnego stylu, a szukając go, wydaje fortunę na niepotrzebne szmaty. Koniec z tym! Dzięki książce „Warsztaty stylu” poznasz techniki, które pozwolą Ci skompletować szafę idealną oraz nauczysz się dobierać ubrania do swojej sylwetki i osobowości.

Stoisz przed szafą, patrzysz na swoje ubrania od dobrych kilku minut i pada to sławetne: „nie mam się w co ubrać”. Przewalasz stosy ubrań z jednego miejsce na drugie, a i tak nie potrafisz się zdecydować. Czy o to właśnie chodzi? Czy nie szkoda Ci czasu każdego poranka na wybieranie ubrań, z których potem i tak nie jesteś zadowolona? Wiele z nas ma problem z dobraniem ciuchów do swojej figury czy nawet osobowości. Kupujemy coś, bo „jest modne”, bo „przyjaciółka takie ma”, bo „to jest ładne”, ale nie zastanawiamy się, czy pasuje to do nas. Czas to zmienić, a z pomocą przychodzi nam Maria Młyńska – autorka bloga Ubieraj się klasycznie.

Zobacz także: Dlaczego ja to kupiłam?! Chwyty marketingowe sprzedawców

 

Jak pisze autorka w misji swojej strony, blog Ubieraj się klasycznie „został stworzony z myślą o wszystkich kobietach zainteresowanych tematyką budowania swojego wizerunku w zgodzie z własnym charakterem i osobowością”. Jak dalej zauważa, „moda” jest teraz swoistym skutkiem ubocznym konsumpcjonizmu, a nie racjonalnie podejmowanych decyzji. Blog ma 5 lat i do tej pory zyskał wiele czytelniczek, a ich liczba stale się zwiększa (chociażby o mnie i mam nadzieję, że o ciebie też).

 

Zobacz także: Najlepsze książki 2018: po jakie nowości warto sięgnąć w kwietniu?

 

O czym jest książka „Warsztaty stylu”?

W książce znajdziemy przede wszystkim autorską metodę blogerki na odkrycie swojego indywidualnego stylu. To zagłębienie się w swoje potrzeby i cechy osobowości, które pomogą nam w podejmowaniu zakupowych decyzji. To także szybki kurs, gdzie szukać inspiracji (a uwierz, że są wszędzie!), jak dobierać kolory, znaleźć i uwydatniać swoje atuty i wiele, wiele innych. Ja już nie mogę się doczekać, aż przeczytam tę książkę, a Ty? Premiera książki była 18 kwietnia, zatem możesz już zamówić swój egzemplarz.

 

Recenzja już wkrótce na DailyVibes.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska