5 typów kobiet, których boją się faceci

 

Jesteś jedną z nich? Okazuje się, że mężczyzna widzi nas nieco inaczej…

1. Zbyt dostępna

Ten typ kobiety zdarza się bardzo często. Kiedy poznają tego jedynego, nic innego się dla nich nie liczy. I tu zaczynają się kłopoty. Niestety wówczas zapominamy o tym, jakie byłyśmy kiedyś i za wszelką cenę próbujemy się zmienić dla faceta. Staramy się aż za bardzo. A czy jest sens? Czy to właściwa droga do stworzenia szczęśliwego związku? Warto pamiętać, że twój chłopak zakochał się w tobie takiej, jaką byłaś i nie musisz zmieniać się na siłę. Faceci nie przepadają za dziewczynami, które na każdym kroku im nadskakują.

 

2. Kobieta dominująca

W początkowej fazie związku to działa na facetów. Kobieta, która wie, czego chce i dąży do celu, jest ambitna i pracowita, silna i niezależna, robi olbrzymie wrażenie na potencjalnym partnerze. Ale  do czasu… Niestety albo stety, to facet lubi dominować i mieć ostatnie zdanie, albo przynajmniej mieć coś do powiedzenia, a nie zawsze być postawiony przed faktem dokonanym. Takie zachowania kobiety, kolokwialnie mówiąc, odbierają mu jaja i przestaje być facetem przed sobą samym.  Dziewczyny, pamiętajmy, że możemy wiedzieć więcej niż nasz ukochany, ale nie zawsze powinnyśmy się tym przed nim chwalić.

 

 

3. Szybka

Wszystko masz zaplanowane z dużym wyprzedzeniem? Uważaj, bo to może wystraszyć Twojego faceta. Nie musisz od razu zabierać go na obiad do rodziców, planować wspólnego mieszkania, dzieci i ślubu. Mężczyźni boją się zobowiązań, szczególnie na początku związku. Najpierw pozwól mu się poznać i odwrotnie. Nie nerwowo, wszystko przyjdzie w swoim czasie.

 

4. Przylepa

Najchętniej ciągle byś się przytulała, całowała, a poza tym zapomniałaś o tym, że twój facet ma imię i jedynymi zwrotami są: „Misiu”, „Pysiu”, „Kotku”, „Kochanie”? Nie tędy droga. A już na pewno nie przy jego kolegach! Można pozwolić sobie na codzienną odrobinę czułości, czemu nie, ale wszystko w granicach rozsądku. Facet nie lubi być zagłaskany!

 

 

5. Egoistka

Jeśli uważasz, że mężczyzna jest tylko od spełniania wszystkich twoich zachcianek – jesteś w błędzie. Nie możesz sterować swoim partnerem i czekać na to, że będzie tańczył, jak mu zagrasz. Każdy facet lubi i chce mieć swoje zdanie, a Ty musisz mu na to pozwolić, bo inaczej wasz związek zakończy się szybciej niż się zaczął.

 

Są kobiety, które pod wieloma względami są idealne. Ale gdy poznają swojego jedynego zmieniają się nie do poznania. Radzę wyciągnąć wnioski :).

 

 

 

Korekta: Monika Mroczek

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska