3 książki o... podróżach po Polsce

 

Zagraniczne podróże, dzikie plaże, nieokryte szlaki. Rozpoczął się sezon urlopowy, a co za tym idzie dużo Polaków wybiera się na zasłużony wypoczynek. Jednak gdy portfel nie pozwala na międzynarodowe wycieczki, warto pozwiedzać swoje ojczyste tereny, które nieustannie zachwycają. Przedstawiam trzy godne uwagi przewodniki po Polsce.

Polska na weekend

Rekomendowany przez wielu podróżników przewodnik to nie tylko opis miejsc, które warto zobaczyć. To również piękne zdjęcia, zachęcające do zapełnienia pamięci telefonu własnymi! To niezwykła wycieczka po miejscach, o których mogliśmy słyszeć, ale nie wiedzieliśmy o ich wyjątkowości. Siedemsetsześćdziesięcioośmiostronicowa cegła może nie tylko zapewnić bezpieczeństwo, ale również niezapomniane wrażenia z podróż po ojczyźnie.

 

Polska. Najpiękniejsze miejsca

Wybór zapierających dech w piersiach widoków i obowiązkowych punktów wycieczek wakacyjnych. Przewodnik idealny dla tych, którzy lubią gwar ulicy i odpoczywają w mieście oraz tych, którzy relaksują się w ciszy, wsłuchując się w szum fal. A wszystko to opatrzone pięknymi zdjęciami, jak na prawdziwy przewodnik przystało.

 

Polska. Podróże marzeń

Nie oszukujmy się, rzadko kto wymienia polskie miasta jako szczyt marzeń na liście miejsc, które chce w życiu odwiedzić. Tymczasem ten wyjątkowy przewodnik prezentuje Polskę od najpiękniejszej strony i awansuje ją na co najmniej podium listy. Dodatkowo książka zawiera mnóstwo przydatnych informacji dla turysty, dzięki czemu zasługuje na miejsce w walizce.

 

 

 

 

 

korekta: Monika Mroczek

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska