8. Targi Książek w Warszawie

 

Wszyscy książkoholicy czekają na ten dzień. Odliczają miesiące, dni, godziny do tego wspaniałego wydarzenia. Mowa oczywiście o 8. Warszawskich Targach Książki.

Już jutro, 18 maja, rozpoczną się największe Targi Książek w Polsce. Przez cztery dni  na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się liczne spotkania autorskie, dyskusje, a wydawnictwa będą prezentować swoje publikacje.

 

Od dwóch lat Targi Książki odwiedza ponad siedemdziesiąt tysięcy zwiedzających. W zeszłym roku pojawiło się aż 1017 autorów, którzy chętnie podpisywali książki, udzielali wywiadów i poświęcali czas swoim czytelnikom.

 

W tym roku na targach Gościem Honorowym są Niemcy. Mottem programu jest „Worte bewegen. Siła słów”. Przygotowały je Frankfurckie Targi Książki oraz Goethe-Institut we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Republiki Federalnej Niemiec. Gościem specjalnym będzie Herta Müller – laureatka Literackiej Nagrody Nobla w 2009 roku.

 

Oprócz spotkań autorskich i wystaw, można wziąć udział w licznych warsztatach, grach, prezentacjach multimedialnych i filmowych. Dla najmłodszych uczestników przygotowano interaktywne czytanie książek, warsztaty, gry i zabawy. Każdy znajdzie coś dla siebie! Targi Książek to wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi, do poznania swoich ulubionych autorów, a także ludzi z wydawnictw, którzy na co dzień tworzą tak piękne publikacje.

 

 

Cały program dostępny jest TUTAJ.

Listę autorów znajdziecie TUTAJ.

Listę wystawców znajdziecie TUTAJ.

 

DailyVibes szczególnie poleca stanowiska i wydarzenia organizowane przez wydawnictwa, z którymi współpracujemy:

 

 Źródło zdjęcia głównego: http://www.targi-ksiazki.waw.pl/

 

 

Korekta: Justyna.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska