Tajemnica szóstego sezonu Skazanego na Śmierć

15/09/2017

 

Chociaż jesienne ramówki niemalże wszystkich stacji telewizyjnych znane są od dawna, producenci pod koniec wakacji informowali swoich fanów, kontynuację których seriali zobaczą po wakacjach. W przypadku jednej produkcji nadal nie wiadomo nic, nie ma żadnego oficjalnego oświadczenia. Wszystko wskazuje jednak na to, że prace nad 6. sezonem „Skazanego na śmierć” już się rozpoczęły, ale dlaczego owiane to jest aż taką tajemnicą?

Wiosną tego roku kultowy już serial powrócił na ekrany z nowym sezonem, po 5 latach od zakończenia emisji. Był to wielki szok dla fanów, biorąc pod uwagę, że ostatni sezon zakończył się śmiercią głównego bohatera. Nowa seria składała się z 9 odcinków i przeniosła nas w czasy walki z Państwem Islamskim, odsłoniła kulisy życia na tamtych terenach oraz zostawiła po sobie ogromny niedosyt. Producent „Skazanego na śmierć” zaskoczył już swoich fanów nie raz. Ożywił Michela, wznowił serial po paru latach i wszystko rozegrał na najwyższym światowym poziomie. Wygląda na to, że tym razem planuje zaskoczyć jeszcze bardziej.
 

 

W czerwcu wszyscy czekali na oficjalne informacje dotyczące jesiennej ramówki Wielkiej Czwórki. Dowiedzieliśmy się, które seriale zostały wycofane, które przerwane, jakie będą kontynuowane i co nowego zobaczymy w ich programie po wakacyjnej przerwie. Tylko w jednym przypadku nie została podana żadna informacja. Zaskakujące jest dlaczego? Nawet jeśli władze stacji nie planują wprowadzić nowych odcinków na jesień, to ogólna informacja o zamówieniu następnego sezonu powinna się pojawić. Kolejny sezon „Skazanego na śmierć” stanął pod znakiem zapytania. Początkowo wydawało się, że będzie to kwestia kilku dni i sprawa się wyjaśni. Od tego momentu minęło już kilka miesięcy, a my nadal nie wiemy, czy Michael i Lincoln powrócą na ekrany. Wzbudza to dużo podejrzeń i spekulacji. Być może producent serialu wraz z porozumieniem właścicieli stacji telewizyjnej umówili się, że nie podadzą żadnej informacji do mediów po to, by bardziej zaciekawić i zaintrygować fanów? Do całej afery pikanterii dodaje fakt, że Wentworth Miller, czyli aktor grający główną postać, zniknął z portali społecznościowych niedługo po tym, jak stacje przedstawiły swój jesienny repertuar. Inni aktorzy również ograniczyli swoją aktywność w internetowych serwisach. Miller udzielił tylko wywiadu, w którym na pytanie, czy powstanie kolejny sezon serialu odpowiedział w następujący sposób: „Nie wykluczałbym tego. Wydaje mi się, że w tej historii zostało jeszcze dużo do opowiedzenia, a w grę wchodzi przecież wiele pokoleń! Moglibyśmy pójść w różnych kierunkach, ale nie chciałbym brać udziału w czymś, w co dałoby się naprawdę zagłębić”. Ta wypowiedź nie przyniosła nam odpowiedzi na najważniejsze pytanie. Ciekawość wzrasta, a zniecierpliwienie sięgnęło już zenitu.

 


Jednak pewne źródła wskazują na to, że prace nad kolejnym sezonem ciągle trwają. Dominic Purcell (aktor wcielający się w rolę Lincolna Burrowsa) na swoim oficjalnym profilu na Instagramie wstawia zaskakujące zdjęcia, które sugerują, że nowy sezon powstanie i już niedługo zobaczymy nowe odcinki.

Pewne jest tylko jedno – nawet jeśli 6. sezon stanie się faktem, a nie tylko marzeniem fanów, na pewno nie zobaczymy go w tym roku. Jeśli tak by było, już znalibyśmy dokładną datę emisji, biorąc pod uwagę, że wszelkie wyczekiwane premiery mają już ułożony harmonogram. Być może „Skazany na śmierć” powróci wiosną przeszłego roku. Pozostaje nam zachować cierpliwość i mieć nadzieję, że tak będzie. Może pewnego dnia dostaniemy oficjalne potwierdzenie w tej sprawie.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska