To nie fikcja, to fakt. Będzie kolejny sezon „Skazanego na Śmierć”

13/01/2018

 

Na tę informację fani serialu „Skazany na Śmierć” czekali bardzo długo. W końcu możemy oficjalnie powiedzieć, że powstanie kolejny sezon kultowej produkcji. Prace nad szóstą serią trwają.


Stacja FOX uwielbia powroty seriali. To właśnie oni wznawiają najwięcej dawnych i cenionych produkcji. Dali „nowe życie” między innymi serialom takim jak: 24 godziny, Z Archiwum X, czy właśnie „Skazany na Śmierć. Tym razem długo trzymali swoich fanów w niepewności, nie ujawniali żadnych informacji na temat dalszych losów Michaela Scofielda i Lincolna Burrowsa. Dominic Purcell wielokrotnie informował swoich fanów, że prace nad kolejną serią trwają, jednak nikt nie brał tego na poważnie. Były to tylko delikatne sugestie, które zamiast dawać odpowiedź, mnożyły pytania. Gdy kilka tygodni temu napisał wprost, że będzie kolejny sezon, stacja FOX natychmiast zdementowała plotki, by kilka dni później oficjalnie je potwierdzić. Troszkę nielogiczne zachowanie z ich strony, ale nie wnikajmy w szczegóły. Najważniejszy jest fakt, że nowe odcinki pojawią się zapewne jeszcze w tym roku.

 

Niestety o nowej serii nie wiemy zbyt wiele. Nadal nieznana jest data premiery. Nie ma również listy aktorów ani minimalnego streszczenia fabuły. Nie wiadomo również, gdzie będzie toczyła się akcja kolejnego sezonu. Jak wspomina Michael Thorn, projekt jest we wczesnej fazie rozwoju, ale zaznaczył, że będzie inny niż wcześniejsze odsłony. I przybierze inną formę niż ta, do której przyzwyczaili się fani serialu. Właściciel stacji FOX powiedział z kolei, że oczywiście pojawią się postaci, które są nierozerwalnie związane ze „Skazanym na Śmierć”, ale znacznie większa część ekipy będzie nowa.
 

 
Mamy tylko nadzieję, że przez wiele zmian, jakie są planowane, projekt nie straci na wartości. „Skazany na Śmierć” jest serialem specyficznym, musi zawierać pewne elementy w fabule i budować ten unikatowy nastrój. Stworzenie kolejnej kontynuacji z pewnością nie będzie proste. I to normalne, że fani czują się trochę niepewnie. Jednak wszyscy doskonale wiemy, że Paul Scheuring, czyli twórca całego serialu, zaskoczył nas już nie raz. Możemy być wręcz pewni, że nie stworzy kiczu. Póki nie ma żadnych dokładnych informacji na temat następnej serii, ciężko powiedzieć czy 6. sezon będzie porażką, czy sukcesem. Obecnie fani serialu na pewno czują mniejszy niepokój niż przy pracach nad poprzednią częścią. Wtedy mieliśmy w głowach wiele pytań i obaw, wynikających z wcześniejszego uśmiercenia głównego bohatera, ale ostatecznie Paul Scheuring wybrnął z tej niezwykle trudnej sytuacji w doskonały sposób. Mamy nadzieję, że tak samo będzie i tym razem.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska