Sylwester w domu z dzieckiem wcale nie musi być nudny

30/12/2019

 

Sylwester w domu, z dzieckiem też może być udaną, niezapomnianą imprezą. Najważniejsze to dobrze ją zaplanować i nie bać się szaleństwa.

Młodzi rodzice mają problem z Sylwestrem. Większość z nich nie może pozwolić sobie na wynajęcie niani czy pozostawienie dziecka dziadkom, chociaż na jedną noc. Decydują się więc spędzić ten czas w domu z maleństwem.

Zadbaj o towarzystwo

Jako młodzi rodzice, na pewno macie kilku znajomych, który również niedawno zostali rodzicami. Możecie zapytać się ich, czy oni również nie mają planów na ten wieczór, dzięki czemu będziecie mogli zorganizować wspólną zabawę. Może myślisz, że impreza w stylu kinderbalu ci nie odpowiada, ale zastanów się nad tym pomysłem. Oboje będziecie z dziećmi, więc twoi goście zrozumieją, że czasem musisz wstać do dziecka czy zniknąć na kilkanaście minut w pokoju niemowlaka. Twoi goście będą robić to samo, ponieważ przyjdą przecież z własną pociechą. Wy jako młodzi rodzice, będziecie mieć też wiele wspólnych tematów, więc ten wieczór może wypaść naprawdę dobrze.

 

Fotografia: fit.pl 

 

Zobacz także: Sylwester w domu – pomysły na udaną imprezę
 

Dekoracje, przystawki i dobra muzyka to postawa

Nawet jeśli nie uda wam się znaleźć towarzystwa na tę noc i będziecie spędzać Sylwestra samotnie, zadbaj o dobry nastrój. Nie rezygnuj z karnawałowych dekoracji, balonów, serpentyny i wszystkiego, z czym kojarzy się przywitanie Nowego Roku. Pamiętaj o dobrym jedzeniu. Przygotuj przystawki, sałatki oraz gorące dania. Dzięki temu lepiej poczujesz ten klimat i nie będziesz mieć poczucia, że to kolejny zwykły wieczór z dzieckiem w domu.

Wystrój się! To wyjątkowy wieczór!

Czy spędzanie Sylwestra w domu, zwalnia cię z makijażu lub pięknego stroju? Absolutnie nie. Zrób wszystko, co tylko możesz, żebyście nie mieli wrażenia, że jest to kolejny zwykły dzień w waszym domu. Ty jako młoda mama również zasługujesz na chwilę dla siebie. Każda kobieta czuje się lepiej w pięknym makijażu i eleganckim stroju. W końcu to Sylwester! Można zaszaleć!

 

Zobacz także: Pamiętnik Silnej i Niezależnej Kobiety – sylwestrowe szaleństwo
 

 Fotografia: http://www.alpacyno.com/

 

Dziecko śpi, więc nici z muzyki

Połóżcie dziecko spać w innym pokoju, wtedy nie będziecie musieli rezygnować z muzyki. Na pewno nie puścisz jej bardzo głośno, ale nie musisz robić z domu dyskoteki. Lepsza cicha muzyka, niż żadna. Możecie bawić się, tańczyć czy śpiewać. Tłumaczenie, że nici z Sylwestra, bo macie dziecko i impreza nie wchodzi w grę, to tylko gadanie zmęczonych i leniwych rodziców. Wszystko jest możliwe, dzięki dobrej organizacji i pomysłom. Zróbcie wszystko, aby ten wieczór faktycznie różnił się od innych w waszym domu. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie dekoracji, ubrań sylwestrowych oraz posiłków. Gdy sami zobaczycie różnice, będziecie mieć przeświadczenie, że naprawdę spędzacie czas na prawdziwej imprezie sylwestrowej.

 

.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska