5 sposobów na sylwestra last minute

 

Sylwester to wieczór zabaw, radosnego oczekiwania na koniec starego i początek nowego roku, który może stać się też nowym rozdziałem w naszym życiu. Dziś chcielibyśmy się raczej skupić na tym, jak miło spędzić ten dzień, nawet gdy nie mamy zbyt wiele czasu, żeby go przygotować.

Już pojutrze przywitamy Nowy Rok. Jednak zanim on nastąpi, wielu z nas pewnie weźmie udział na całonocnych zabawach oraz wyczekiwaniu północy. Nie zabraknie szampana (może też bezalkoholowego), dobrej muzyki i świetnego towarzystwa, z którym można się bawić aż do rana. Inni pewnie przez natłok obowiązków i prac zdążyli już zapomnieć o zbliżającym się sylwestrze. To nie oznacza jednak, że też nie mogą dobrze go wykorzystać.

 

Źródło: pixabay.com
 

W domowym zaciszu

Najprostszym sposobem jest przygotowanie sylwestra we własnym domu. I nie chodzi tu wcale o przesiedzenie całej nocy w towarzystwie telewizji. Wystarczy zaprosić znajomych, kupić przekąski (lub samemu je przygotować) i skomponować własną playlistę. Jeśli mamy ochotę, możemy też zdecydować się na imprezę tematyczną i odpowiednio przyozdobić pokój, w którym cała zabawa się odbędzie, a gości poprosić, by stosownie się ubrali.

Przed północą możemy razem ze znajomymi i szampanem wyjść do ogrodu lub przed dom, by wspólnie z sąsiadami przywitać nadchodzący rok.

 

Zobacz także: Sylwester w domu – pomysły na udaną imprezę

 

Maraton filmowy

Jeśli zamierzamy spędzić czas w domu, ale nie przepadamy za imprezami lub nie mamy czasu, by ją przygotować, to wykorzystajmy ten wieczór na maraton filmowy. Możemy spędzić takiego sylwestra w towarzystwie znajomych, rodziny lub tylko ukochanej osoby. Wspólnie wybierzemy listę filmów, przy których spędzimy całą noc.

Przydadzą się nam tylko jeszcze napoje i przekąski, które możemy przygotować sami lub kupić dzień wcześniej.

 

Źródło: pixabay.com

 

Sesja zdjęciowa w blasku gwiazd

Skoro już nie zamierzamy przespać całej nocy, to możemy wykorzystać ją do zrobienia ze znajomymi sesji zdjęciowej pod rozgwieżdżonym niebem. Oczywiście, jeśli pogoda nam dopisze. Wystarczy, że przygotujemy odpowiednie stroje (lub kilka strojów), weźmiemy aparat, znajomych i możemy poszukać sobie dobrego miejsca na zdjęcia.

W razie niepogody podobną sesję da się po prostu wykonać w zaciszu domu, ale zamiast w blasku gwiazd, będziemy mogli mieć blask świec.

 

Świętowanie na szczycie

A to propozycja dla osób, które uwielbiają góry i nie boją się wspinać nocą szlakami na sam szczyt. Najlepiej wybrać się wtedy większą grupą, zabrać ze sobą latarki, ciepłe ubrania i prowiant na drogę. Trzeba też pamiętać o tym, żeby w drogę wybrać się odpowiednio wcześnie, jeśli chcemy znaleźć się na szczycie jeszcze przed północą.

Chociaż ten pomysł niektórym może wydawać się dosyć ekstremalny, to jest on naprawdę popularny. I każdego roku można spotkać osoby, które tak jak i my, chciałyby spędzić tę noc w górach.

 

Nowe umiejętności

Nowy Rok to czas postanowień. Zatem może i nowych umiejętności? Sylwester jest szansą, aby czegoś się nauczyć. Może od dawna pragnęliśmy upiec pyszny i pięknie wyglądający tort? Albo opanować nowy, skomplikowany utwór na gitarę? Mamy przed sobą całą noc i możemy ją wykorzystać na cokolwiek tylko chcemy. I tym razem nie musimy tego robić sami. Wystarczy zaprosić znajomych i razem z nimi zdobywać nowe umiejętności.

 

 Źródło: pixabay.com
 

Przedstawiliśmy Wam pięć propozycji na zorganizowanie sylwestra w ostatniej chwili. Mamy nadzieję, że będzie to ciekawa inspiracja do tego, by nie spędzać tego czasu tylko przed telewizorem, ale w gronie najbliższych.

A Wy jak zamierzacie spędzić tegorocznego sylwestra? I czy macie już postanowienie na kolejny rok?

 

Życzymy udanej zabawy!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska