Otul się własnoręcznie zrobionym swetrem

 

W największych stolicach mody tej jesieni królują ręcznie wykonane swetry, najlepiej w geometryczne wzory. Ciepłe kardigany, trencze i wielofunkcyjne szale – oto co się nosi w Nowym Jorku. Zainspiruj się i ty! Zrób to sama z We Are Knitters.

Jednym z powodów, dla których kochamy jesień są właśnie piękne, grube swetry i szale. Na Instagramie roi się od jesiennych stylizacji, które nawiązują do nowojorskiej mody z lat 90-tych. Ulice Nowego Jorku od zawsze pełne są modowych indywidualności: modelek, celebrytów, blogerów, którzy kreują trendy i inspirują innych. Ich styl często odznacza się połączeniem swobody z dużą dozą nonszalancji oraz nutką tzw. niewymuszonej elegancji. Całość jest oryginalna, kolorowa i bogata w kontrasty, jak mieszkańcy tego miasta. 

Nowojorskimi ulicami w tym sezonie inspirowała się marka modowa DIY We Are Knitters. W nowej jesiennej kolekcji przeważają swetry oversize, obowiązkowo we wzory stworzone za pomocą linii prostych, przekątnych i skrzyżowanych w rozmaitych konfiguracjach.

WAK stworzył gotowe zestawy do zrobienia wełnianego swetra, w skład których wchodzą: wełna, drewniane druty, wzór, dokładna instrukcja oraz metka. Instrukcja jest tak przygotowana, żeby nawet początkująca osoba bez trudu mogła wykonać coś dla siebie.

 

W kolekcji nie zabrakło również czapek, szali i wszechstronnych kominów, którymi można otulić się w zimne dni. A nic nie poprawi humoru bardziej niż okrycie się szalem z nutą satysfakcji, że to twoje dzieło.

 

Zobacz również pomysły na dodatki do domu od WAK [klik].

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska