Jak żyć szczęśliwie i zdrowo, według książki „Skandynawski sekret”

 

Każdego dnia zmagamy się z wieloma rzeczami, które obniżają naszą odporność, psują humor, a w efekcie skracają życie. W młodym wieku to może się wydawać mało istotne, jednak w dalszej perspektywie skutkuje to licznymi chorobami. Jak zatem dbać o zdrowie i dobre samopoczucie, by być szczęśliwym i długo żyć? Odpowiedź znajdziesz w książce „Skandynawski sekret”.

 

Dr Bertil Marklund specjalizuje się w medycynie ogólnej i opiece zdrowotnej. Lata badań i obserwacji jego pacjentów popchnęły go do napisania książki „Skandynawski sekret” o szczęśliwym i zdrowym życiu. Co ciekawe, jest niby napisana z medycznego punktu widzenia, ale nie męczy, nie zawiera nudnych i skomplikowanych nazw ani regułek. Każdy z nas może ją przeczytać i już dziś wprowadzić w swoje życie proste i zdrowe nawyki, a w zamian otrzyma świetne samopoczucie i parę lat życia więcej.

 

Jakie są zatem zasady szczęśliwego życia w zdrowiu i pogodzie ducha?

 

 

Dziękujemy Wydawnictwu Marginesy za egzemplarz recenzencki. :)

 

Zdjęcia książek: Jana Kołodziej

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska