Shadow of War już zapowiedziane – znamy wymagania

 

Doczekaliśmy się. Wracamy na pole bitwy, stając na przeciw niezliczonej armii Mordoru. Gracz znów pokieruje losami Taliona i Celebrimbora, którzy staną do walki z Sauronem.

To, co było jedyną perełką w przeciętnej produkcji dużego studia, w następnej części serii zostanie rozszerzone i usprawnione –mowa oczywiście o systemie Nemesis. Według Warnera:

„Innowacyjny System Nemezis tworzył unikalne historie dzięki proceduralnie generowanym przeciwnikom, którzy pamiętali każde spotkanie z graczem i byli różnicowani przez osobowość, silne strony oraz słabości. Śródziemie: Cień Wojny rozszerza tę nowość jeszcze bardziej wraz z wprowadzeniem Zwolenników, którzy dostarczą nowych historii o lojalności, zdradzie i zemście. System Nemezis został również ulepszony by stworzyć wyjątkowy i osobisty świat dzięki Fortecom Nemezis, które umożliwią graczom na wykorzystanie różnych strategii do podbicia zmiennych twierdz i stworzyć spersonalizowane światy z unikalnymi armiami Orków.”

W skrócie, Nemesis przestanie być tylko smaczkiem”, który pozwalał orkom otwarcie śmiać się z nieudolnych prób gracza, dając im możliwość zapamiętania każdego z ich spotkań. Miejmy nadzieję, że wzbogaci to nieco rozgrywkę, która niestety z każdą spędzoną w grze godziną stawała się coraz bardziej monotonna. Czy kolejna część wniesie powiew świeżości? To się okaże. Miejmy nadzieję, że nie będzie to już tylko ciemna strona Altaira.

Warner rezygnuje też całkowicie z tajemnicy. Po ostatnich wyciekach rozwiewają wszelakie domysły i otwarcie mówią o swoim nowym projekcie:

„Tytuł ukaże się 25 sierpnia 2017 roku na Xbox One, Project Scorpio, PlayStation®4, PlayStation 4 Pro oraz komputerach PC z systemem Windows 10 (w wersji na Windows Store i Steam). Śródziemie: Cień Wojny będzie dostępny w programie Xbox Play Anywhere.”

Pozostaje nam mieć nadzieję, że developerzy skupią się na dopełnieniu pełnej wersji gry zanim zajmą się DLC. Pierwsza część gry pozostawiła pewien niedosyt fabularny – czy to się zmieni? Zobaczymy.

Trailer:

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska