Seriale 2018: nowości od Netflixa, HBO, Showmaxa na sierpień

31/07/2018

 

W ostatnim miesiącu wakacji liczba premier seriali znacznie maleje. Niestety, wszystkie stacje i platformy powoli szykują się na jesienny wybuch nowości, jednak nie zapominają o swoich fanach. Nie od dziś wiadomo, że nie liczy się ilość, a jakość. Najlepsze „wakacyjne” nowości serialowe zostały zaplanowane właśnie na sierpień.

La Casa de las Flores

 Fotografia: YouTube/Europa Press


Kolejna świetna produkcja Netflixa. La Casa de las Flores jest serialem meksykańskim. Zapowiedzi wskazują, że będzie to produkcja z serii „czarnej komedii”. Akcja skupia się na rodzinie De La Mora, która prowadzi dochodowy biznes florystyczny. Jednak nie jest to typowa rodzina. Każdy z jej członków skrywa różne tajemnice, które chwilami potrafią być naprawdę mroczne. Głowa rodziny od wielu lat zdradza swoją żonę, wspólnie z kochanką doczekał się nawet kilkorga dzieci. Gdy pewnego dnia kobieta umiera, dzieci z nieformalnego związku zjawiają się w domu swojego ojca. Ich przybycie jest szokiem dla całej rodziny. Jak do tej pory nikt poza ojcem nie miał pojęcia o ich istnieniu. Pojawienie się przyrodniego rodzeństwa początkuje serię niefortunnych zdarzeń i zwiastuje poważne problemy. Premiera serialu zaplanowana jest na 10 sierpnia.

 

Rojst

Fotografia: YouTube/TechGroup 

 

Rojst to polski serial, który 19 sierpnia zadebiutuje na platformie Showmax. Akcja serialu rozgrywa się w latach 80. W pewnym małym mieście na południowym zachodzie Polski, dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa. Ofiarami są prostytutka i lokalny komunistyczny działacz. Dosłownie w tym samy czasie para nastolatków popełnia samobójstwo. Witold Wanycz, dziennikarz z wielkim doświadczeniem, dostaje zlecenie, by opisać sprawę w lokalnej gazecie. W tej samej redakcji zatrudniono również młodego redaktora Piotra Zarzyckiego. Mężczyzna jest synem wysoko postawionego członka partii. Dziennikarz postanawia na własną rękę zająć się tą sprawą i rozpoczyna śledztwo. Z każdym dniem zagłębia się coraz bardziej w sprawę i odkrywa brutalną prawdę.

 

Zobacz także: Najlepsze seriale Netflixa. Te produkcje pochłoną was bez reszty!


The Innocents

 Fotografia: YouTube/KayaxTV


To serial pochodzący z Wielkiej Brytanii. W tej produkcji nie zabraknie elementów fantastycznych. Główni bohaterowie to para nastolatków, June i Harry, którzy uciekli z domu i planują rozpocząć samodzielne życie w Londynie. Przed młodymi ludźmi cały czas piętrzą się problemy. Co więcej, dziewczyna staje się celem groźnych przeciwników. Przez stres związany z trudną sytuacją w jej mózgu dochodzi do dziwnych zmian i transformacji. Czy dzięki nimi uda jej się pokonać wrogów? Tego dowiemy się 24 sierpnia. Właśnie wtedy na platformie Netflix pojawi się pierwszy sezon serialu.

 

Zobacz także: Najbardziej wyczekiwane seriale 2018 roku. Na te produkcje warto czekać!

Ghul

 Fotografia: YouTube/Netflix Polska


Ghul – czyli pełen brutalności, krwawych scen i mrocznej aury horror w odcinkach. Netflix przygotował kolejny bardzo mocny serial. Produkcja opowiada o grupie żołnierzy, którzy w odosobnionym obozie przesłuchują bardzo groźnego terrorystę. Po pewnym czasie odkrywają, że ich więzień to diabeł w ludzkiej skórze. Mężczyzna zna najbardziej intymne i wstydliwe sekrety wszystkich śledczych. Bardzo sprawnie zaczyna manipulować ludźmi. Doprowadza to do sytuacji, w której oni sami zaczynają bać się o własne bezpieczeństwo. W jednej chwili więzień zamienia się w oprawcę.

 

W sierpniu zobaczymy też m.in. drugi sezon Ozarka na platformie Netflix, a HBO przygotowało polską premierę serialu ze świata książek Stephena Kinga – Castle Rock.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska