Seriale na majówkę. Co warto oglądać podczas długiego weekendu?

27/04/2019

 

Nie masz planów na długi weekend majowy, a kochasz seriale? Tak długa przerwa od szkoły i pracy to najlepszy czas, by nadrobić zaległości! Teprodukcje urozmaicą wam majowy odpoczynek!

Tabula Rasa

Ten serial swoją premierę miał w 2017 roku. Nie jest bardzo rozreklamowany, nie było o nim tak głośno, jak o innych równie dobrych tytułach. Trochę pomijany, trochę niedoceniony, jednak naprawdę dobry. Pierwsze wrażenie nie jest najlepsze, fabuła wydaje się zbyt naciągana, sztuczna, mało odkrywcza. Z każdym kolejnym odcinkiem wszystko nabiera rozpędu i początkowe złe wrażenie szybko się zaciera. Główna bohaterka cierpi na zaniki pamięci, od początku wiemy, że w jakiś sposób jest związana z tajemniczym zaginięciem pewnego mężczyzny. Ten serial jest gatunkową mieszanką. Znajdziecie tu elementy horroru, thrillera oraz kryminału. Jedno jest pewne, ta produkcja nie raz was zaskoczy! Dajcie jej szansę!

 

 Fotografia:YouTube/Tracklist OST


Trust

Serial z grona tych, opartych na faktach. Opowiada historię jednego z najbogatszych ludzi na Ziemi. Gdy wnuk Johna Paula, Getty, zostaje porwany, jego dziadek ma opory przed zapłaceniem okupu. Trust przedstawia niemalże tę samą historię co film pt. „Wszystkie pieniądze świata”, z tym, że robi to w dużo lepszy sposób. Dużym atutem tego serialu są postacie, mocno zarysowane i wpisujące się w pamięć widza. „Trust oglądać można na platformie HBO GO.

 Fotografia:YouTube/HBO POLSKA

 

Zobacz także: Najlepsze seriale HBO, które warto obejrzeć
 

Dom z papieru

Jeśli jeszcze nie oglądaliście tego serialu, czas najwyższy to zmienić. Dom z papieru to kolejna fantastyczna propozycja od platformy Netflix. Ten hiszpański serial podbił serca fanów na całym świecie. Opowiada historię pewnej grupy przestępców, którzy skrupulatnie zaplanowali napad na mennicę w Hiszpanii. Tu podobnie jak w „Trust” również mamy do czynienia z fantastycznie stworzonymi bohaterami. Postacie zostały napisane w taki sposób, że w jednej chwili możemy je kochać, a w drugiej nienawidzić. W piękny, ale też trudny sposób Dom z papieru ukazuje historię ludzi, którzy znaleźli się w naprawdę ekstremalnej sytuacji.

 Fotografia:YouTube/Netflix Polska


Już nie żyjesz

Jeśli czekacie na coś z nowości – to właśnie ten serial powinniście zobaczyć. Na platformie Netflix już 3 maja swoją premierę będzie miał serial „Już nie żyjesz”. Ta produkcja zapowiada się naprawdę ciekawie. Zobaczymy historią pewnej wdowy, którą kieruje zemsta. Cały swój czas poświęca na poszukiwanie kierowcy, który zabił jej męża. Kobieta jest porywcza, ma wybuchowy temperament, a wszystkimi jej działaniami kieruje nienawiść i żądza zemsty za śmierć ukochanego. W pewnym momencie poznaje pewną ekscentryczną optymistkę. Kobiety szybko się zaprzyjaźniają, jednak zrozpaczona wdowa nie wie, że jej towarzyszka skrywa pewną mroczną tajemnicę.

 

 Fotografia:YoTube/Netflix Polska


Good Girls

To kolejna dobra propozycja na weekend majowy, tym bardziej, że 31 maja wychodzi drugi sezon, więc po obejrzeniu pierwszego nie będziecie musieli długo czekać na kolejne odcinki. Good Girls przedstawia historię trzech matek, które mają poważne problemy finansowe. Coraz większe obawy co do przyszłości i mnożące się problemy popychają kobiety w świat przestępczy. Postanawiają wspólnie obrabować supermarket i podzielić się łupem. Czy im się uda i jakie będą tego konsekwencje, zobaczcie sami!

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska