Seriale 2018: nowości od Netflixa, HBO, Showmaxa na lipiec

30/06/2018

 

W pierwszym miesiącu wakacji nie zabraknie nam serialowych wrażeń. Największe stacje i platformy internetowe nie odpoczywają i nie zwalniają tempa ani na chwilę .

„Ostre przedmioty”

 Fotografia:YouTube/Coming Soon


Ten serial powstał na podstawie powieści Gillian Flynn. Amy Adams wciela się w rolę głównej bohaterki – Camille. Kobieta jest młodą reporterką z bardzo trudną przeszłością. Pewnego dnia powraca w rodzinne strony. Jej celem jest zbadanie sprawy dotyczącej zabójstwa dwóch dziewczynek. Serial będzie dostępny już 9 lipca na kanale HBO.

 

„Heathers”

 Fotografia:YouTube/Reading Tanner


Akcja tego serialu skupiać się będzie wokół dwóch amerykańskich nastolatek. Dziewczyny toczą ze sobą prawdziwą wojnę, ich rywalizacja zaognia się z każdym dniem. Nastolatki chodzą do jednej szkoły. Pierwszy odcinek „Heathers” zostanie wyemitowany 11 lipca na kanale HBO. Co ciekawe, tego samego dnia swoją premierę będą miały kolejne dwa sezony serialu „Famous in Love”.

 

Zobacz także: Seriale dla kobiet – idealne propozycje na babski wieczór
 

„Darknet”

 Fotografia:YouTube/Showmax Polska

 

„Darknet” jest kanadyjskim serialem, który opiera się na japońskiej produkcji „Torihada”. Ten serial przedstawia ciemną stronę internetu. Tytułowy „Darknet” to portal internetowy, na którym ludzie mogą zadawać najdziwniejsze pytania, chwilami mroczne i przerażające. Pytania, które boją się wypowiedzieć na głos. Ten serial zyskał ogromną popularność na całym świecie. „Darknet” urzeka niepokojem i intrygującymi historiami. Pierwszy sezon będzie dostępny na platformie Showmax już 12 lipca.

 

„Rodzina plus

 Fotografia:YouTube/Nordic Drama


Już w lipcu premiery swojego drugiego sezonu doczeka się serial „Rodzina plus”. Netflix korzysta z popularności produkcji i nie każe fanom długo czekać na nowe odcinki. „Rodzina plus” jest szwedzkim serialem, który prezentuje losy nietypowej rodziny. Przedstawia wielkie i emocjonalne wyznania oraz niezwykle trudną i skomplikowaną codzienność. Drugi sezon dostępny będzie już 15 lipca na platformie Netflix.


Zobacz także: Nowe seriale, które warto obejrzeć


„Ania, nie Anna”

 Fotografia:YouTube/Netflix Polska


Dalsze losy Anne Shirley przedstawione w produkcji Netflixa. Anne jest rudowłosą sierotą, która trafiła pod opiekę bezdzietnego małżeństwa. Rodzina mieszka na Zielonym Wzgórzu. Dziewczyna stale pakuje się w jakieś tarapaty, jej życie jest pełne zwariowanych przygód. Anne ma mocny charakter i ciekawe poglądy. Widzowie ją pokochali, mimo że doskonale znamy całą historię Anne z książki, czy innych filmowych produkcji. Przecież było ich wiele, a nadal losy rudowłosej sieroty w wersji Netflixa potrafią zaciekawić i wciągnąć. Po wielkim sukcesie pierwszego sezonu platforma Netflix zdecydowała się zamówić kolejne odcinki. Będą one dostępne 6 lipca.

 
W lipcu czeka nas wiele nowości. Odbędą się ciekawe premiery, ale również wiele seriali powróci z nowymi odcinkami. Oprócz nowych seriali i wielu kontynuacji, przede wszystkim czekają nas finały seriali takich jak „Opowieść podręcznej” czy „Kobiety Mafii”. Obie te produkcje wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród fanów seriali w naszym kraju.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska