Seriale dla młodych rodziców. Te produkcje warto obejrzeć

16/03/2019

 

Młodzi rodzice przeważnie nie mają za dużo czasu na oglądanie telewizji, więc gdy już to robią, to warto by sięgnęli po produkcje, które ich zrelaksują, odstresują i przekażą jakieś rodzicielskie wskazówki. Tak!takimi jakimi Serial może pomóc Wam w wychowaniu i zrozumieniu dziecka.

The Letdown

Ten serial znalazł się tu, gdyż jest zabójczo szczery. Pokazuje początki rodzicielstwa takimi, jakimi są one naprawdę. Nie zobaczycie tu łatwego, pięknego i cukierkowego życia młodych matek i ojców. Za to zobaczycie zmęczone i niewyspane matki oraz ojców, którym ciężko przyzwyczaić się do nowej roli. Ten serial pokazuje rodzicielstwo z tej bardzo ludzkiej, bardzo normalnej i naturalnej strony. Szczególnie polecany jest młodym rodzicom, których chwilowo przerasta sytuacja. Oglądając go, szybko zobaczycie, że to, co dzieje się w Waszym domu, nie jest niczym nadzwyczajnym. The Letdown podbudowuje, a w pewnym stopniu nawet wspiera w ciężkich początkach rodzicielstwa.

 

 Fotografia:YouTube/ABC TV & iview


Wielkie kłamstewka

To serial o absolutnie wszystkich problemach, jakie mogą przydarzyć się w życiu każdej kobiety. Zobaczycie tu zdrady, rozstania, trudną, silną, kobiecą przyjaźń i przede wszystkim problemy związane z wychowywaniem dzieci. Dorastanie to trudny czas nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodziców. Ta produkcja pokazuje, jak wielką siłą obdarzone są matki. Życzę każdej z Was by w obliczu takich tragedii umiały podnieść głowę i walczyć jak bohaterki tego serialu.

 


Zobacz także:Seriale dla kobiet – idealne propozycje na babski wieczór
 

Ostre przedmioty

To z pewnością bardzo trudna i smutna historia. Ten serial nie zalicza się do lekkich i przyjemnych, ale niesie za sobą bardzo ważne przesłanie. Właśnie tu mamy wręcz w dobitny sposób pokazane – jak relacje z własną córką mają wpływ na jej całe życie. Wszelkie traumy z dzieciństwa i blizny na psychice, błędy rodziców, lekceważenie problemów dziecka – to wszystko może mieć dramatyczne konsekwencje. Serial jest trudny i na długo zapada w pamięć. Będziecie o nim myśleć jeszcze długo po zakończeniu oglądania. Ale chyba właśnie takie powinny być dobre seriale, czyż nie?

 
Kochane kłopoty

Tu mamy już kino lekkie, miłe i przyjemne. To serial do popołudniowej kawy. Obejrzycie go z uśmiechem na ustach. Mamy w nim pokazaną silną i piękną przyjaźń między matką a córką. Z pewnością każda z was oglądając ten serial, marzyła o tym, by przenieść tą relacje do swojego życia, czy jako matka, czy jako córka. Być może oglądając „Kochane kłopoty” znajdziecie jakieś wskazówki, czy inspiracje jak to zrobić. Może dzięki niemu nauczycie się budować takie więzi, a nawet jeśli nie, to ten serial jest idealną propozycją na relaks i odpoczynek dla zmęczonych obowiązkami młodych mam.

 

Zobacz także: Najlepsze seriale z dzieciństwa

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska