Telewizyjny hit! Życie Kamila Stocha przedstawione w serialu

10/02/2018

 

Skoki narciarskie dla Polaków mają duże znaczenie. Oczy naszych rodaków zwrócone są przede wszystkim na naszych reprezentantów. Jednak poza samymi konkursami, interesujemy się również życiem prywatnym skoczków, nic więc dziwnego, że serial o Kamilu Stochu wzbudza tak wielkie zainteresowanie.

 

Chociaż skoki narciarskie są sportem niszowym, to ich główne gwiazdy wzbudzają równie wielkie zainteresowanie, co przedstawiciele innych dyscyplin sportowych. Kamil Stoch jest najlepszym polskim skoczkiem i jednym z najlepszych na świecie. W serialu „Kamil Stoch. Moja historia”, stworzonym na potrzeby stacji Discovery, pokazał jak wygląda jego prywatne życie i przygotowania do sezonu zimowego.

 

 

W serialu, oprócz Kamila Stocha i jego najbliższej rodziny, zobaczyć możemy również inne gwiazdy tego pięknego sportu. W odcinkach zamieszczane są wypowiedzi Adama Małysza, Dawida Kubackiego, Macieja Kota, Piotra Żyły, jak również trenera polskiej kadry, Stefana Horngachera. Jednymi z najbardziej wzruszających momentów całej serii są wypowiedzi rodziców Kamila, ich wspomnienia i opowieści o dzieciństwie mistrza olimpijskiego. Chwytają za serce. Kamil sam chętnie opowiada o początkach swojej kariery, czasach szkolnych, pierwszych skokach na Wielkiej Krokwi oraz późniejszych sukcesach. Cała produkcja nie skupia się tylko i wyłącznie na aspekcie sportowym, została stworzona w taki sposób, by jak najlepiej pokazać jaką ciepłą, sympatyczną, skromną i ambitną osobą jest Kamil.

 

Poznajemy również wiele innych zainteresowań naszego skoczka oraz prywatnych historii. Wspólnie z żoną opowiadają w jaki sposób się poznali, przedstawiają ze szczegółami kulisy zaręczyn i przygotowań do ślubu. Stoch oprowadza ekipę telewizyjną po swojej rodzinnej miejscowości oraz szkole. Kamery telewizyjne towarzyszą im także podczas podróży do Wielkiej Brytanii. Całość została nakręcona w 2017 roku. Serial był tworzony od końca poprzedniego sezonu w skokach narciarskich do początku obecnego.

 

Kibiców, poza życiem prywatnym Kamila Stocha, bardzo interesują również kulisy przygotowań skoczków do sezonu. W serialu stacji Discovery z wielką dokładnością zaprezentowane są treningi oraz ćwiczenia jakie wykonują. Możemy obserwować w jaki sposób przygotowują się nasi reprezentanci latem. Poza samymi ćwiczeniami obserwujemy jak wielki udział w sukcesach sportowców mają fizjoterapeuci i lekarze. Zaprezentowane są także szczegółowe przygotowania sprzętu skoczków. Kamil Stoch jest główną gwiazdą całej produkcji, ale z pewnością nie jedyną. Dużą rolę ogrywają nasi pozostali reprezentanci oraz ich rodziny. 

 

Kamil z pewnością zasłużył na każdy sukces jaki osiągnął. W dzisiejszych czasach niemal o wszystkich wielkich sportowcach powstają filmy czy seriale. „Kamil Stoch. Moja historia” jest serialem dokumentalnym i sportowym, jednak różni się od pozostałych ze swojego gatunku. Zazwyczaj wszystko skupia się na głównej postaci, tu także Kamil jest wyróżniony i jest to wyczuwalne, jednak ogromny nacisk kładziony jest na całą drużynę. Ten serial tak naprawdę jest opowieścią o polskiej reprezentacji skoków narciarskich. Zarówno w konkursach, jak i w tym serialu tworzą jedność i to właśnie jest piękne.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska