Miłość czy interes?

 

Gdy brak już pomysłów na to, jak ponownie rozpalić ogień w małżeństwie, różne pomysły przychodzą do głowy. Jak powszechnie wiadomo, tonący brzytwy się złapie, a tym „tonącym” jest Borys – główny bohater książki „Seksparty”.

Borys jest po trzydziestce, od kilku lat ma żonę Julię i poznajemy go w chwili, gdy przechodzi (w głowie) kryzys małżeński. Znudzony stabilną egzystencją postanawia poeksperymentować w sferze ich życia seksualnego. Żeby było ciekawiej – nie chodzi mu wcale o nową pozycję w łóżku czy dreszczyk emocji wywołany seksem w miejscu publicznym. Borys pominął ten etap i zapragnął zdobywać na nowo swoją żonę, która miałaby oddawać się innym mężczyznom. Ot taka sobie fantazja! Julia początkowo się wzbrania, ale wkrótce dochodzi do wniosku, że warto spróbować.

 

Zaczyna się niewinnie. Potrzeby Borysa jednak nie słabną, jego fantazje stają się obsesją, a pomysłów wcale mu nie brakuje. Wkrótce wraz z małżonką postanawia zarabiać na swoim nowym hobby i zaczynają świadczyć usługi seksualne dla par. Cóż, może i nie byłoby to takie dziwne, gdyby nie prędkość światła z jaką znajdują klientów, a jego pomysł okazuje się sukcesem. „Ostatnich razów” przybywa i wkrótce nie tak łatwo pozbawić się przyjemności i fizycznej, i materialnej.

 

Prosto acz dosadnie napisana książka budzi bardzo mieszane uczucia. Dla mnie opisy były zbyt dobitne i brakowało zmysłowości, bo przecież seks to nie tylko odczucia fizyczne. Ale tak to właśnie zostało przedstawione. Małżeństwo szybko staje się spółką zamiast partnerstwem i nie znajdziecie w książce żadnych głębszych wartości. Zapewne taki był cel tajemniczego autora, ale mnie nie kupił.

 

Dziękujemy Wydawnictwu Novae Res za egzemplarz recenzencki. :)

Korekta: Monika Mroczek

Zdjęcia: okładka – Wydawnictwo Novae Res; zdjęcie obok – foter.com

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska