4 rzeczy, które warto zrobić tej wiosny

 

Nareszcie nadeszła! Wiosna! Co prawda dopiero astronomiczna, ale słupek rtęci na termometrze już powoli sunie coraz wyżej. Zatem chowamy puchowe kurtki i snujemy plany na najbliższe miesiące. Jakie zmiany wprowadzimy w tym roku?

Zmień fryzurę

Podobno gdy w życiu kobiety zachodzą jakieś poważne zmiany, zmienia też fryzurę. Ale czasem nie potrzebujemy nadzwyczajnego impulsu, wystarczy chwila. Może to ta chwila? Tak! Nowe upięcie, nowy kolor włosów? Czemu nie?

 

Zacznij uprawiać sport

Teraz już nie ma wymówek! Wiosna to idealny czas na znalezienie ulubionej aktywności fizycznej i odbudowanie formy po leniwej zimie. Rolki, rower, hulajnoga, a może bieganie? Nieważne, co wybierzesz, ważne, żebyś korzystała z pięknej pogody!

 

Zobacz także: Sport na powietrzu. 5 sposobów na aktywną wiosnę i lato

 

Mniej śmieci, więcej naturalnych składników

Wiosna to dobry czas na wprowadzanie zmian w swoim życiu. Less waste jest bardzo dobrą zmianą, której nie pożałujesz. Mniej śmieci, więcej naturalnych i przede wszystkim zdrowych produktów, które pozytywnie wpłyną na nasze życie i środowisko.

 

Posprzątaj mieszkanie

Sprzątanie wcale nie musi być nudne! Dla mnie początek wiosny to odświeżenie mieszkania. Przecież nie przywitam jej z brudnymi oknami! Przejrzyj swoją szafę, zmień obrus na stole, firanki, a może pomaluj ściany? Wszystkie chwyty dozwolone. A! I nie zapomnij o świeżych kwiatach!

 

Zobacz także: Wiosenne porządki

 

Tagi

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska