Recenzja fotoksiążki od Saal Digital Polska

 

Kiedyś zdjęcia chowaliśmy w albumach, dzisiaj czas na kolekcjonowanie wspomnień w fotoksiążkach. Saal Digital Polska umożliwił mi przetestowanie własnego projektu. Efekty są naprawdę zdumiewające.

Żeby rozpocząć tworzenie wymarzonej fotoksiążki, musiałam zainstalować na laptopie aplikację SaalDesign. Chciałam, żeby była to kolekcja moich ulubionych zdjęć, umieszczonych w małej, podręcznej książeczce. I tak, po uruchomieniu aplikacji, zabrałam się do tworzenia. Wybrałam format 19x19, z okładką na płótnie ecru i matową powierzchnią wewnątrz, ponieważ zależało mi na klasycznym wyglądzie. Sama aplikacja nie jest trudna w obsłudze, bardzo szybko i sprawnie można poruszać się po panelu edycji. Jako, że moją fotoksiążkę tworzyłam z przerwami w czasie, zapisanie projektu umożliwiło mi wznowienie pracy nad nią bez żadnej szkody. Po sfinalizowaniu mojej pracy nad albumem pozostało oczekiwanie na kuriera z zamówieniem, na którego nie musiałam długo czekać.


Byłam miło zaskoczona solidnym zabezpieczeniem pakunku. Zaraz po otwarciu mogłam cieszyć się fotoksiążką o idealnej jakości. Zdjęcia prezentują się przejrzyście, barwy na papierze fotograficznym są odwzorowane idealnie. Kilkanaście razy przeglądając moje cudo zauważyłam też, że nie widać żadnych odcisków palców. Wygląd fotoksiążki również spełnia moje oczekiwania. Chciałam prosty, klasyczny album, pełen wspomnień i taki właśnie dostałam. Fotoksiążka od Saal Digital Polska wykonana jest naprawdę solidnie i prezentuje się przepięknie. Jej cena waha się od 100 do 335 złotych w zależności od liczby stron, jaką zamówimy. Firma Saal Digital Polska oferuje też wiele kuponów rabatowych, które warto sprawdzić na ich stronie internetowej: www.saal-digital.pl.
 


Saal Digital Polska proponuje też m.in.: fotoobrazy, fotozeszyty, plakaty, kartki, kalendarze, fotoprezenty. Z tak bogatą ofertą na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Korekta: Katarzyna Leszczyńska

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska