Sferyczny głośnik Bluetooth 2w1, słuchawki bezprzewodowe Escape, czyli powrót Motoroli na polski rynek

15/11/2017

 

Firma Binatone, producent akcesoriów marki Motorola, powraca w wielkim stylu na polski rynek. Właśnie zaprezentowała kompleksowe portfolio innowacyjnych urządzeń wyróżniających się oryginalnym i nowoczesnym designem. Oprócz bogatego wyboru słuchawek można zobaczyć między innymi rewolucyjny sferyczny głośnik dwa w jednym Motorola Sphere.

„Jesteśmy dumni z najnowszej gamy akcesoriów Motorola, które są innowacyjne, a zarazem proste w obsłudze i funkcjonalne. Powstały z myślą o użytkownikach prowadzących aktywny tryb życia, którzy poszukują urządzeń dających maksymalną swobodę. Idealnym przykładem takich rozwiązań są pierwsze douszne bezprzewodowe słuchawki VerveOnes ME True wireless wprowadzone na rynek w 2016 roku – powiedział Marek Krygier, Country Manager firmy Binatone. – Dużym uznaniem cieszą się słuchawki bezprzewodowe z serii Escape, które zapewniają wysoką jakość w przystępnej cenie, a prawdziwym hitem stał się już sferyczny głośnik Bluetooth 2w1, który jest również stacją dokującą, ładującą słuchawki, a w chwili zdjęcia ich z urządzenia, dźwięk przenosi się wraz z nimi. Wkrótce na rynku pojawią się również nasze nowe kamery samochodowe.”

 

 

W portfolio marki znajdują się również: kamerki domowe i samochodowe, gama akcesoriów audio dla aktywnych  VerveLife, linia bezprzewodowych słuchawek Escape/Escape+, przenośne wodoodporne głośniki, słuchawki mono Bluetooth, a także słuchawki przewodowe.

 

Za sprzedaż akcesoriów marki Motorola w Polsce odpowiadają: Marek Krygier – Country Manager, Stefan Citak  – Sales Manager oraz Marcin Niebudek – Key Account Manager.

 

Więcej informacji o produktach Binatone i Motorola na:

www.verve.life

www.motospheremax.com

www.binatoneglobal.com

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska