Pomysły na zabawę karnawałową, którą będziesz wspominać cały rok

 

Po Sylwestrowym szale przyszedł czas na karnawał. A że Nowy Rok należy przywitać z werwą.... Dlatego też przedstawiamy wam kilka pomysłów na udaną i niezapomnianą zabawę karnawałową, by nadchodzący rok był pełen pozytywnych emocji i wrażeń.

1. W kameralnym gronie

Pewnie najbardziej oczywista opcja, ale warto o niej wspomnieć. Może obejść się bez tańców, szałowych kreacji, ale na pewno nie obejdzie się bez dobrych humorów, wspaniałych gości,  dobrego jedzenia i drobnej ilości napojów wyskokowych. To jedna z najbardziej popularnych form spędzania karnawału i według wielu najlepsza. W kameralnym gronie przyjaciół czy rodziny każdy czuje się swobodnie, nie musi się obawiać o to, czy dobrze się zaprezentuje i że powie coś głupiego. Totalny luz. Tę formę zabawy karnawałowej zdecydowanie polecamy każdemu. Może być ona także przerywnikiem wśród innych, dużych imprez.

2. Elegancki wieczór

Jest kilka takich dni w roku, kiedy chcesz wyglądać zniewalająco, kiedy chcesz, by twoja sukienka powiewała, twoje biodra się kołysały w rytmie ulubionej muzyki. Jeśli czujesz, że karnawał to kolejny z takich dni, wybierz imprezę w eleganckiej restauracji. Właściwie każda gospodaruje choć jeden taki dzień w kalendarzu, by karnawałowy wieczór się odbył. Wybierz miejsce wedle upodobań. Zabierz partnera/partnerkę, zaproś znajomych, zadbaj o piękną kreację. To krótki przepis na dobrą zabawę.

3. American House Party

Nie każdy chyba słyszał tę nazwę, ale każdy z nas choć raz oglądał amerykańską komedię. W nich zwykle ukazana jest szkoła, problemy nastolatków, a przede wszystkim jedna wielka impreza. Idealny przykład – „American Pie”. Jeśli masz niespełnione marzenie z nastoletnich czasów, by być choć raz na takiej imprezie, być może to jest właśnie czas, by marzenie stało się faktem dokonanym. American House Party staje się coraz bardziej popularną formą zabawy. Przepych, niech poniesie Cię fantazja! Zainspiruj się amerykańskimi filmami. Poszukaj amerykańskich specjałów, symboli. Powodzenia!

4. Wieczór planszówek

Być może nie jest to najbardziej zwariowana forma karnawałowej imprezy, ale na pewno zagwarantuje ona dobrą zabawę wszystkim uczestnikom. Przygotuj najbardziej lubiane gry planszowe np. Monopoly, Splendor, Ego oraz smaczne przekąski – sałatki, kanapki, napoje wedle uznania. I grajcie! Jest to coraz bardziej polecana forma spędzania wolnego czasu. Zamiast siedzieć przed telewizorem czy komputerem, zaproś znajomych i bawcie się dobrze! :)

5. Bal przebierańców

Jeśli lubisz zaskakiwać siebie i innych postaw na taką formę zabawy! Możesz wybrać jedną z dwóch opcji. Albo każdy przebiera się za co chce, bez ograniczeń, na przykład za zwierzę, pielęgniarkę, zombie, dziecko, księdza, lub narzucasz tematykę – organizujesz kinderbal, wieczór lat 90., albo wszyscy przebierają się za zwierzęta czy postacie z „Titanica” – wedle uznania. Zaszalejcie, niech każdy przyłoży się do swojego przebrania, niech to będzie coś wyjątkowego, co zaskoczy, co zapamiętacie na bardzo długo.

6. Club party

Wybierz taki klub, który odpowiada twoim muzycznym gustom i upodobaniom. Może lubisz tańczyć zumbę i mocno kołysać biodrami w rytm brazylijskich hitów w wakacyjnym klimacie? Nic prostszego, coraz więcej klubów powstaje właśnie dla takich ludzi, jak ty. Kolorowe drinki, gorąca muzyka wprawi cię w pozytywny nastrój i pomoże się zrelaksować i przypomnieć sobie o słodkich, letnich chwilach. Kluby disco polo, techno itp. – wybierz coś dla siebie. Weź paczkę dobrych znajomych i bawcie się! Nie będziesz musiała sama przygotowywać wieczoru, oczywiście oprócz swojej własnej kreacji. :)

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska