Polskie WAG-s – poznaj najładniejsze partnerki polskich piłkarzy

24/06/2018

 

Polskie WAG-s, czyli żony i partnerki byłych oraz obecnych piłkarzy naszej piłkarskiej reprezentacji, cieszą się coraz większą popularnością w mediach. Polskie dziewczyny wspierają swoich ukochanych podczas meczów na Mundialu 2018, a także poza nim. Wydeptują też swoje własne ścieżki kariery. Te drogi prowadzą je do sławy.

Przyjrzyjmy się dotychczas mniej znanym sympatiom piłkarzy, ponieważ te kobiety mają wielki potencjał, by zaistnieć na salonach.

 

Sara Boruc – przyszła piosenkarka?

 

Zobacz także: Gwiazdy Szansy na sukces po latach. Jak potoczyły się ich kariery?

 

Sara Boruc jest żoną byłego bramkarza reprezentacji Polski, Artura Boruca. Celebrytka niedawno znana była głównie jako partnerka sportowca, blogerka modowa, a także projektantka biżuterii, którą sprzedaje pod własną marką „SIN by Mannei”.

 

Polska WAG ma jednak ambicje artystyczne, ponieważ 14 czerwca zdecydowała się wydać swój debiutancki singiel muzyczny „Łapię tlen”. Utwór wyszedł pod pseudonimem Mannei, czyli panieńskim nazwiskiem Sary. Piosenka jest szeroko promowana w mediach i budzi skrajne emocje – od sympatii do hejtu, jednak ku zaskoczeniu piosenkarki przeważa to pierwsze.

 

Nie każdy wie, że już w 2003 roku Sara próbowała swoich sił na castingu do programu muzycznego „Idol”. Młoda dziewczyna nie weszła wówczas do talent show i nie dostała się do szczęśliwej dziesiątki najlepszych wokalistów.

 

Dominika Grosicka – po pierwsze mama i żona

 

 

31-letnią Dominikę Grosicką coraz częściej wymienia się w gronie polskich WAG-s. Była modelka już od 8 lat jest żoną Kamila Grosickiego. Jak sama przyznaje – obecnie najwięcej czasu poświęca byciu mamą i żoną na pełen etat i bardzo spełnia się w tych rolach.

 

Na Instagramie Dominiki można zauważyć zainteresowanie sportem, gdyż polska WAG często wrzuca do sieci zdjęcia ze swoich treningów. Co więcej, dziewczyna uczestniczy w sportowych obozach organizowanych przez samą Annę Lewandowską.

 

Dominika lubi podkreślać swoje piękne ciało i nieprzeciętną urodę, tworząc ciekawe stylizacje ubraniowe i dzieląc się nimi ze światem. Widać, że popularność Dominiki naprawdę rośnie, ponieważ kobieta dostała już wiele propozycji współpracy. Odbyła bowiem sesję dla jednej z polskich marek odzieżowych „Sugarfree” i promuje też dermokosmetyki.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna – przyćmiona artystka

 

 

Marinę Łuczenko-Szczęsną znają już chyba wszyscy. WAG ukraińskiego pochodzenia dała się poznać polskiej publiczności jako wokalistka już od najmłodszych lat. Drugą pasją kobiety jest zaś moda. Styl Mariny można zobaczyć tradycyjnie na jej profilu instagramowym.

 

Dokonania muzyczne artystki w ostatnim czasie przyćmiewa walka z mediami, które ogromnie przekraczają granice jej prywatności i życia rodzinnego. Mimo płyty wydanej pod koniec tamtego roku, większym zainteresowaniem cieszy się obecnie zaawansowana ciąża pięknej Mariny, która długo utrzymywana była przez nią w tajemnicy. Media tak bardzo zhejtowały kobietę, że głos w te sprawie musiał zabrać jej mąż, Wojciech Szczęsny.

 

Agata Błaszczykowska – największa przyjaciółka swojego męża

 

 

 

Zobacz także: Najprzystojniejsi piłkarze mundialu 2018 w Rosji

 

Jakub Błaszczykowski już od 8 lat jest mężem pięknej Agaty Błaszczykowskiej. Urodziwa blondynka zdaje się być najbardziej tajemniczą WAG na tej liście. Kobieta nie zabiega o sławę i rzadko udziela wywiadów. Nie dba też o swój wizerunek w mediach społecznościowych. Dla swojego męża stara się być za to jak największym wsparciem w trudniejszych chwilach. Agata na co dzień dba o ciepło domowego ogniska i wychowuje wraz z Kubą dwie córki.

 

Jessica Ziółek – jeszcze o niej usłyszymy?

 

 

 

Zobacz także: 3 książki o... stylu

 

Jessica Ziółek, dziewczyna piłkarza Arkadiusza Milika, nie jest obojętna na sławę. Para na co dzień mieszka w Neapolu. Wierna dziewczyna poświęciła dużo, by być przy swoim chłopaku, ponieważ to dla niego opuściła Polskę i zamieszkała za granicą.

 

Jessica zdążyła już zdobyć pokaźną ilość obserwatorów w social mediach – na Facebooku lubi ją przeszło 50 tysięcy fanów, zaś na Instagramie ma już powyżej 95 tysięcy obserwatorów. Możliwe, że 23-latka szykuje się do poważnego przedsięwzięcia w Polsce, ponieważ ostatnio zapowiedziała, że planuje rozwijać swoje plany zawodowe. Dziewczyna niedługo rusza z nowym projektem związanym z modą i stylem. O czym dokładnie mowa? Prawdopodobnie chodzi o projektowanie ubrań.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska