Polskie programy rozrywkowe, które stały się telewizyjnymi hitami

31/08/2019

 

Programy rozrywkowe – kiedyś uważane za kicz, zarówno one, jak i ich bohaterowie. Teraz zyskują coraz większą popularność i oglądalność, a ich uczestnicy to już prawdziwe gwiazdy.


Królowe Życia

Ten program to prawdziwy hit od stacji TTV - powstało nawet kilka pokrewnych produkcji z tymi samymi bohaterami. „Królowe życia” to program, w którym udział biorą niezwykle barwne i przebojowe osoby. Każda z nich osiągnęła w życiu niebywały sukces, nie przejmują się opinią innych ludzi, kochają przepych i idą przez życie z podniesioną głową. W programie możemy zobaczyć ich codzienne życie, problemy oraz wiele zabawnych sytuacji. Tych osób po prostu nie da się nie kochać. Już we wrześniu będziemy mogli oglądać dalsze losy Dagmary oraz homoseksualnej pary Gabriela i Rafała, a także innych bohaterów. Premiera 7 sezonu odbędzie się 6 września o godzinie 22:30 na antenie TTV.

 

 Fotografia:YouTube/tvnpl


Gogglebox. Przed telewizorem

To kolejna świetna produkcja od stacji TTV. Program z każdym rokiem zdobywa coraz więcej fanów i cieszy się rosnącą oglądalnością. Wszyscy uczestnicy to już prawdziwi celebryci, którzy są rozpoznawalni na ulicach, zapraszani do współpracy z różnymi markami, a także bacznie śledzeni przez portale plotkarskie. Ciężko zrozumieć fenomen tej produkcji, bowiem jest program o osobach, które oglądają telewizję. Brzmi strasznie tandetnie i wieje nudą. Wszystko się zmienia, gdy zobaczymy choć jeden odcinek. Charyzmatyczni bohaterowie, cięte riposty i zabawne żarty. Z tym programem ubawimy się do łez. Oglądając go, w pewnym sensie widzimy samych siebie. Przecież my wszyscy zachowujemy się w podobny sposób, oglądając swoje ulubione programy. Już 2 września o 22:00 zobaczymy nowy odcinek z 11 serii programu!

 

 Fotografia:YouTube/ttv

 

Zobacz także: Najlepsze seriale dla par. Co oglądać z drugą połówką?
 

Rolnik szuka żony

Miłosne podboje i wielkie poszukiwania tej wymarzonej drugiej połówki, a wszystko otoczone pięknym, wiejskim krajobrazem. „Rolnik szuka żony” już od kilku lat stale gości w programie Telewizji Polskiej. Chociaż w każdej serii widzimy nowych uczestników, to w trakcie całego sezonu przywiązujemy się do nich i chętnie śledzimy ich losy. Razem z nimi wybieramy kandydatki i kandydatów do wspólnego życia. Odczytujemy listy od zainteresowanych osób i z wypiekami na twarzy czekamy na pierwsze spotkania. Czy nowym bohaterom uda się znaleźć miłość? O tym przekonamy się już niebawem. Szóstą edycję programu zobaczymy 8 września.

 

 Fotografia:YouTube/Rolnik Szuka Żony 

 

Zobacz także: Miejsca znane z polskich seriali, które można zobaczyć na żywo
 

Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler i jej kuchenne rewolucje to świetny program od stacji TVN. Już od kilku lat Magda Gessler jeździ po Polsce i odwiedza lokalne restauracje. Stara się pomóc ich właścicielom, przyciągnąć nowych klientów, poprawić jakość kuchni i zmienić wystój. Nie zawsze to się udaje. Czasem właściciele nie chcą wprowadzać zmiany, które oferuje im restauratorka. Bywa, że warunki i atmosfera panujące w lokalu są naprawdę tragiczne i nie bardzo da się coś z tym zrobić. Każdy odcinek emanuje najróżniejszymi emocjami. Awantury, potyczki słowne, wybite szyby czy rozbite talerze to coś na porządku dziennym. W tym programie nie zabraknie więc silnych emocji.

 

 Fotografia:YouTube/tvnpl

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska