Nietypowe fobie gwiazd. Czego boją się najsłynniejsi celebryci?

25/11/2019

 

Od najsłynniejszych fobii Umy Thurman i Kim Basinger, po najdziwniejsze lęki Orlando Blooma i Adele.

Co tak straszy naszych ulubieńców?

Wydają się obdarzeni nadprzyrodzonymi mocami, dostojni, nie poddają się kompromisom moralnym. Ale w rzeczywistości nawet celebryci czegoś się boją. Wszyscy mamy jakieś fobie. Niezależnie od tego, czy jest to określone zwierzę, klaun czy pustka. W niektórych przypadkach są to obawy tak silne, że nie jesteśmy nawet w stanie się poruszyć. Są tacy, którzy decydują się z nimi walczyć, bezpośrednio lub konsultując się z psychologiem.

Inni z kolei nie poruszają tematu, mając nadzieję, że nigdy nie będą musieli stawić czoła przedmiotowi ich najgłębszych lęków.

 

Zobacz także: Fobie i lęki, czego się boimy

 

Wiele gwiazd telewizyjnych cierpi z powodu szczególnych i nietypowych obaw. Czy potraficie sobie wyobrazić nieskazitelnego i nieustraszonego mężczyznę, takiego jak Jon Snow (Kit Harington), który boi się zbyt gęsto zaludnionego środowiska? I to nawet jeśli bohater „Gry o Tron” przebywa w doskonałym towarzystwie.

 

Zobacz także: Gra o Tron. Dlaczego jest najdroższym i najlepszym serialem w historii?

 

A wy macie jakąś fobię? Boicie się pająków, wysokości, zamkniętych lub nawet otwartych przestrzeni?

Być może dzielicie je z Waszymi ulubionymi gwiazdami?

Dzisiaj dowiecie się tego w naszym rankingu. Oto kilka fobii, które dręczą naszych artystów.

 

Scarlett Johansson 

Piękna Scarlett Johansson ma fobię związaną z karaluchami. Aktorka wariuje na samą myśl o znalezieniu jakiegoś w swoim otoczeniu.

 Źródło: www.pinterest.com

 

Uma Thurman

Aktorka Uma Thurman cierpi na klaustrofobię, jest przerażona zamkniętymi przestrzeniami. Sceny z filmów, które widzą ją w takich miejscach, prawie zawsze wymagały interwencji dublera.
Wyjątkiem są produkcje łobuzerskich reżyserów, jak Quentin Tarantino, którzy chcieli ją przetestować… Ich decyzje były niewątpliwie terapeutyczne, ale Uma prawdopodobnie obeszłaby się i bez tego.​

 Źródło: www.pinterest.com

 

Justin Bieber

Młody piosenkarz ma wielką pasję: surfowanie. Musiał on jednak przyczepić deskę do gwoździa z powodu jednego z jego największych leków, czyli rekinów.

 Źródło: www.pinterest.com

 

Adele

Kobieta wydaje się być strasznie przerażona mewami. Piosenkarka powiedziała, że ten strach ma swoje źródła z wydarzenia, które miało miejsce, gdy miała 9 lat. Szła ona wtedy ulicą z lodami w rękach, kiedy nagle mewa zaatakowała ją, aby ukraść jej jedzenie.

 Źródło: www.pinterest.com

 

Kim Basinger

Basinger cierpi na agorafobię, czyli strach przed otwartymi przestrzeniami. Z tym samym problemem borykała się także Marilyn Monroe.

 Źródło: www.pinterest.com

  

Orlando Bloom

Z kolei ten Brytyjczyk ma niezwykły lęk: przystojny aktor nie może patrzeć na świnie. Biedne świnki… nie wiedzą co tracą.

 Źródło: www.pinterest.com

 

Zobacz także: Sławne i popularne osoby o androgenicznym typie urody

 

Johnny Depp

Natomiast Johnny Depp ma szalonego stracha przed klaunami, tak samo jak Daniel Radcliffe. Gwiazdor wyznał, że po obejrzeniu filmu „To”, był tak zszokowany, że teraz nie może już znieść widoku klauna.

 Źródło: www.pinterest.com 

 

Tom Cruise

Ten aktor z kolei boi się tego, że straci włosy i zostanie łysy.

 Źródło: www.pinterest.com

 

Nicole Kidman

Nicole Kidman od dzieciństwa boi się motyli.

 Źródło: www.pinterest.com

 

Justin Timberlake

Piosenkarz cierpi na arachnofobię: to znaczy, że boi się pająków. Drży również w obliczu węży i rekinów.

 Źródło: www.pinterest.com

 

Jennifer Aniston

Amerykanka ma awiofobię, co oznacza, że boi się latać. Inni celebryci, którzy cierpią z tego powodu to Cher czy Whoopi Goldberg.

 Źródło: www.pinterest.com

 

Woody Allen

Jeśli w Hollywood istnieje osoba, która zbiera więcej fobii niż statuetek, jest to Woody Allen. Słynny reżyser boi się przepaści, psów, różnych owadów, jasnych kolorów, wąskich przestrzeni, jeleni, tłumu i zbyt silnych promieni słonecznych.

 Źródło: www.pinterest.com

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska