Netflix Polska – oferta dla dzieci i nie tylko

21/04/2018

 

Netflix w swojej szerokiej ofercie nie zapomina również o najmłodszych widzach. Filmy i seriale w zakładce „Kids” wcale nie są tylko dla dzieci. To produkcje familijne, przy których bawić się może cała rodzina.

W ofercie Netflixa jest bardzo dużo filmów i seriali animowanych. Jednak nie są to produkcje banalne i żałosne, które podobają się tylko dzieciom. Na platformie znajdziemy bardzo dużo wartościowych i ciekawych bajek z dubbingiem i polskim lektorem (do wyboru użytkownika). Oto kilka z nich:

Wakfu

Fotografia: YouTube/Ankama INT 


Być może pamiętacie ten serial, ponieważ w 2010 roku można go było oglądać również w Polsce na kanale ZigZap. „Wakfu” to francuski serial animowany z elementami fantasty stworzony w technice komputerowej. Akcja skupia się na chłopcu, który pewnego dnia budzi się i odczuwa dziwną energię. Przybrany ojciec tłumaczy dziecku, że została na niego zesłana pewna moc i los świata jest w jego rękach. Jego pierwszym i bardzo ważnym zadaniem, które przybliży go do wypełnienia swojego przeznaczenia, jest odnalezienie prawdziwej rodziny.


Kosmoloty

 Fotografia: YouTube/ M.E.B


To jeden z nowszych dziecięcych seriali, jakie znajdziemy na platformie Netflix. „Kosmoloty” pierwszy raz wyemitowano w 2014 roku. Kosmoloty to statki kosmiczne, które mają wyjątkowe cele i trudne zadania. Kosmolotów est pięć: Jaskółka, Orzeł, Jastrząb, Kruk i Sikorka. Każdy z nich ma inną moc i zajmuje się różnymi zdaniami, ale wspólnie przemierzają przestrzeń kosmiczną i przeżywają wyjątkowe przygody.

 

Zobacz także: Netflix vs Showmax​

Magiczny autobus

 Fotografia: YouTube/ Netflix Polska 


Ten serial również przez wiele lat był emitowany w naszym kraju i cieszył się sporą popularnością wśród najmłodszych widzów. „Magiczny autobus” został stworzony w 1994 roku. Fabuła skupia się na uczniach pani Loczek. Dzieci uczą się w wyjątkowy sposób – jeżdżą w magicznym autobusie, który może zmieniać kształt i zabierać ich w wyjątkowe podróże. Klasa pani Loczek może wybrać się w podróż w kosmos, na dno oceanu, czy nawet do wnętrza ludzkiego ciała. Podczas wycieczek dzieci świetnie się bawią i bardzo dużo uczą.


Odlotowe agentki
 

 Fotografia: YouTube/TotallySpiesPolska


„Odlotowe agentki” to serial, który przez lata był popularny w wielu krajach, a teraz ponownie możemy go oglądać na platformie Netflix. Jest to opowieść o trzech szesnastolatkach, które są uczennicami liceum w Beverly Hills. Każda z nich jest inna i wyjątkowa. Poza nauką w szkole średniej potajemnie pracują dla Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości WOOHP (World Organization of Human Protecting). Zawód tajnej agentki przysparza dziewczynom wielu kłopotów, ale tak naprawdę bardzo kochają to co robią.

 

Zobacz także: Najlepsze seriale Netflixa. Te produkcje pochłoną was bez reszty!​

Dzieciak rządzi: Znów w grze

 Fotografia:YouTube/ImperialCinePix


To najnowszy serial animowany stworzony przez platformę Netflix w 2018 roku. Produkcja „Dzieciak rządzi: Znów w grze” opiera się na popularnym pełnometrażowym filmie animowanym „Dzieciak rządzi”. W serialu szef Bobas zaprasza do swojej firmy swojego starszego brata Tima. Za wszelką cenę pragnie nauczyć go wszelkich technik biznesu i sprawić by jego braciszek również zrobił wielką karierę. Dzieci obsadzone w „dorosłych” rolach to naprawdę ciekawy i zabawny pomysł na serial. Na platformie Netflix już dostępny jest pierwszy sezon serialu, na który składa się z 13 odcinków.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska