Najlepsze seriale w historii. Nowy ranking

20/07/2019

 

W każdym roku pojawiają się nowe seriale, coraz to lepsze, coraz bardziej skomplikowane. Poprzeczka stale jest podnoszona. Trudno dostać się na sam szczyt. Te seriale zasługują na miano najlepszych w historii. Przynajmniej na razie. Być może kiedyś pojawią się kolejne fenomenalne produkcje, lecz jak na razie poniższe tytuły nie mają konkurencji.

Czarnobyl

Obecnie jeden z najgłośniejszych seriali od stacji HBO. Serial ukazuje historię związaną z katastrofą w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej. Poznajemy szczegóły śledztwa, dokładny przebieg wydarzeń, przyczyny oraz ogromne konsekwencje tej tragedii. Całość ukazana została w zaledwie pięciu odcinkach, od których nie sposób się oderwać. Dlaczego ten serial budzi aż takie kontrowersje? Przedstawia prawdziwe wydarzenia czy mija się z prawdą? Co tak naprawdę wydarzyło się w serwerowni bloku elektrycznego nr 4 w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej? Ile osób zginęło? I czy Czarnobyl oraz Prypeć będą kiedyś bezpiecznym miejscami? Na te pytania odpowie Wam serial stacji HBO, zaś wszystkie odcinki zobaczyć można na platformie HBO GO.

 

 

Breaking Bad

Breaking Bad to serial, który doskonale wprowadza nas w trudny, zawiły i niebezpieczny świat narkotyków. Postać głównego bohatera jest doskonale stworzona, jego historia urzeka widzów i zwyczajnie chcemy dowiedzieć się więcej. Mężczyzna szuka sposobu, by zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę. Obawia się, że niedługo umrze, ponieważ zdiagnozowano u niego chorobę nowotworową. Przytłoczony sytuacją i potrzebą zarobienia dużych pieniędzy w jak najkrótszym czasie, zaczyna produkować metaamfetaminę. Okazuje się, że narkotyki które tworzy, są bardzo wysokiej jakości, przez co staje się ważną osobą w narkotykowym podziemiu.

 

 

Zobacz także: Najlepsze seriale o motywach gangsterskich


Gra o Tron

Serial znany chyba każdemu. Gra o Tron przez lata nie schodziła z czołówek rankingów najlepszych seriali w historii. Bez wątpienia ten serial ma coś w sobie i potrafi oczarować widza. Intrygi, skomplikowane historie, charyzmatyczni bohaterowie, przepiękne sceny i najlepsze efekty specjalne. Niedawno zobaczyć mogliśmy finał serialu. Wiele osób poczuło się rozczarowanych zakończeniem, lecz mimo to całość nadal jest wysoko oceniana. To produkcja, którą po prostu trzeba obejrzeć.

 

 

Zobacz także: Jak „Gra o Tron” zmieniła oblicze telewizji? Część I
 

Kompania Braci

Kolejna świetna produkcja od stacji HBO. Kompania Braci jest miniserialem. W dodatku najdroższym serialem jaki kiedykolwiek powstał. Na produkcję jednego sezonu, składającego się z 10 odcinków, trzeba było wydać aż 125 mln dolarów. Serial przedstawia losy Kompanii E, 506 pułku piechoty spadochronowej, 101 Dywizji Powietrznodesantowej Armii USA. Wydarzenia przedstawiane są z punktu widzenia osób, które przeżyły II wojnę światową. „Kompania Braci” największe uznanie zyskuje za doskonałe i bardzo realistyczne sceny batalistyczne.

 

 

Rick i Morty

Kreskówka w której zakochał się świat. Fabuła skupia się na uzależnionym od alkoholu, ekscentrycznym naukowcu, który razem z wnukiem podróżuje po odległych galaktykach i alternatywnej rzeczywistości. To serial animowany, lecz skierowany do starszej części widowni. Rozbawi Was do łez, i oczaruje - z pewnością będziecie chcieli obejrzeć kolejne odcinki.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska