Najlepsze seriale na wakacje. Co oglądać latem?

06/07/2018

 

Myślicie, że wakacje oznaczają koniec serialowych premier? Nic bardziej mylnego. Latem będzie co oglądać. Czeka nas mnóstwo premier nowych seriali.

Jeszcze kilka lat temu lat wakacji był równoznaczny z końcem seriali. W telewizji dominowały powtórki i filmy, które widzieliśmy już kilkukrotnie. Wszyscy szykowali nowe programy na jesień, o wakacjach nie myślał nikt. Teraz jest już zupełnie inaczej. Największe stacje telewizyjne i platformy internetowe, doskonale zdają sobie sprawę, że latem mamy mnóstwo wolnego czasu i to najlepsza chwila, by uzależnić fanów od konkretnych produkcji.

Yellowstone

 Fotografia:YouTube/Paramount Network


Serial dramatyczny, którego akcja toczy się na Północnym Zachodzie Stanów Zjednoczonych. Głównym bohaterem jest John Dutton, właściciel pięknego rancza. Niestety jego ziemie graniczą z rezerwatem Indian, parkiem Yellowstone i terenami deweloperów. Trudne położenie jest przyczyną wielu konfliktów. Każdy chce przejąć posiadłość Duttona, jednak mężczyzna nie ma zamiaru rozstawać się z domem. Jego konkurenci posuwają się do coraz gorszych czynów, by tylko osiągnąć cel. Gdy w okolicy pojawiają się niezidentyfikowane zwłoki, sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje.
 

 

Zobacz także: Seriale 2018: nowości od Netflixa, HBO, Showmaxa na lipiec
 

Castle Rock

 Fotografia:YouTube/BD Horror Trailers and Clips


Hulu ponownie korzysta z twórczości Stephena Kinga. Jednak serial nie będzie tworzył swojego scenariusza na podstawie którejś z jego książek. Castle Rock sięga do całej twórczości Kinga. Tytułowe „Castle Rock” to fikcyjne miasteczko, często spotykane w wielu książkach autora. Główny bohater to wzięty prawnik Henry Deaver, mężczyzna pracuje nad bardzo trudnymi sprawami ludzi, którzy zostali skazani na śmierć. Aktualnie zajmuje się sprawą The Kida, osadzonego w więzieniu Shawshank. W tej produkcji znajdziemy bardzo wiele nawiązań i aluzji do niemal całej twórczości Kinga. Fani mistrza grozy powinni być zadowoleni i z największym skupieniem oglądać każdy odcinek.

 


The Innocents

 Fotografia:YouTube/Trailers Home


To serial pochodzący z Wielkiej Brytanii. W tej produkcji nie zabraknie elementów fantastycznych. Głowni bohaterowie to para nastolatków, June i Harry, którzy uciekli z domu i planują rozpocząć samodzielne życie w Londynie. Przed młodymi ludźmi co chwile pojawiają się nowe problemy. Dodatkowo dziewczyna bez przyczyny staje się celem groźnych przeciwników. Przez stres związany z trudną sytuacją, w jej mózgu dochodzi do dziwnych zmian i transformacji. Czy dzięki nimi uda jej się pokonać wrogów? Tego dowiemy się 24 sierpnia. To właśnie wtedy na platformie Netflix pojawi się pierwszy sezon serialu.
 

 

Zobacz także: Seriale 2018: nowości od Netflixa, HBO, Showmaxa na czerwiec
 

La Casa de las Flores

 Fotografia:pexels.com


Kolejna świetna produkcja Netflixa. La Casa de las Flores to meksykański serial, który kreowany jest jako „czarna komedia”. Akcja skupia się na rodzinie De La Mora, która wspólnie prowadzi dochodowy biznes florystyczny. Jednak każdy z członków rodziny, skrywa różne tajemnice. Jedną z nich jest fakt, że głowa rodziny, do wielu lat zdradza swoją żonę. Wspólnie z kochanką doczekał się nawet, kilkorga dzieci. Gdy kobieta umiera, dzieci z nieformalnego związku zjawiają się w domu swojego ojca. Ich przybycie jest szokiem dla całej rodziny, ponieważ nikt poza ojcem nie miał pojęcia o ich istnieniu. Jednak to nie koniec problemów rodziny De La Mora, a tak naprawdę to dopiero początek.
 

 

Ostre przedmioty

Fotografia:YouTube/ the she-wolf

 

Miniserial od HBO. Całość oparta jest na powieści Gillian Flynn. Główną bohaterką jest dziennikarka Camille Preaker. Kobieta miała trudne dzieciństwo. Przez wiele lat zmagała się ze skłonnością do samookaleczenia, z tego powodu trafiła nawet do szpitala psychiatrycznego. Zaraz po zakończeniu leczenia planuje powrócić do rodzinnego miasteczka, a tym samym do swojej przeszłości. Na miejscu kobieta angażuje się w sprawę zabójstwa dwóch młodych dziewczyn. Ofiary były bardzo podobne do jej zmarłej siostry Marian, po czasie dziennikarka dostrzega coraz więcej powiązań między obiema sprawami.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska