Najlepsze seriale dla par. Co oglądać z drugą połówką?

23/03/2019

 

Każdy ma swój indywidualny gust, jeśli chodzi o filmy czy seriale. Znajdziemy produkcje bardziej kobiece oraz takie, do których skłaniają się mężczyźni. Jednak jest wiele seriali, które można oglądać wspólnie, bo zarówno damska, jak i męska część widowni znajdzie coś dla siebie.

Dom z papieru
 

Serial, który budzi kontrowersje. Jest nietypowy, wychodzi poza schemat. Tą produkcje albo się kocha, albo nienawidzi. Można jej dużo zarzucić, ma „dziury” w fabule, czasem wątki się nie kleją. Lecz jest w niej coś co urzeka i przyciąga. Serial bardzo trzyma w napięciu, zmusza do myślenia. Nie jest oczywisty. A chyba największą jego zaletą, są wyjątkowe postacie. Bohaterowie mają bardzo sile charaktery i dużo tajemnic. To fantastyczna propozycja dla par. Po wspólnym seansie, na pewno będziecie mieli dużo tematów do dyskusji na temat produkcji.

 Fotografia:YouTube/Netflix Polska


Gra o Tron

To chyba najbardziej znany i uwielbiany serial, jaki kiedykolwiek powstał. Wielu osobom, początkowo bardzo trudno się do niego przekonać. Jednak wystarczy obejrzeć dwa odcinki, by całkowicie zatracić się w świecie Westeros. Przy tym serialu spędza się bardzo długie godziny przed telewizorem i nie można przestać oglądać. Ta produkcja wręcz hipnotyzuje. Nie ma lepszego uczucia niż oglądanie „Gry o Tron” z osobą, którą się kocha.

 

 

Zobacz także:Co wiemy o nowym sezonie „Gry o Tron”?
 

Stranger Things

Tu każdy znajdzie coś dla siebie. W tym serialu zobaczycie zarówno bardzo mroczne i poważne historie, jak i te urocze, słodkie i zabawne. I właśnie przez swoją różnorodność trafia w gusta wielu odbiorców. Pokochacie głównych aktorów. Grają fenomenalnie, rozczulają widzów i przyciągają ich uwagę, a przecież to tylko dzieci. Nie często możemy obserwować tak dobrą grę dziecięcego aktora.

 

 


Dark

To kolejna propozycja prosto z platformy Netflix. Historia, która początkowo wydaje się dość prosta, z każdym odcinkiem coraz bardziej się komplikuje i odkrywa przed nami coraz więcej dramatycznych wydarzeń. To jedne z tych seriali, o których nie da się zapomnieć i do których chętnie powracamy. Trzeba go oglądać bardzo uważnie, wątki i linie czasowe dość mocno się ze sobą splatają i to na różnych poziomach. Dlatego dobrze oglądać go z kimś. Gdy coś nam umknie, jest szansa, że nasz partner wyjaśni nam sytuację. Ponadto możecie wspólnie snuć teorie i próbować rozstrzygnąć zagadkę.

 

 Fotografia:YouTube/ethermachines


Prison Break

Prison Break to serial z początków wielkiej „ery seriali”. Obecne Prison Break przeżywa swoja drugą młodość. W ubiegłym roku wyemitowany został kolejny sezon, po długoletniej przerwie. Teraz trwają prace nad następnym. Przez swój wielki powrót, znów jest o nim głośno. Fani powracają do pierwszych sezonów, by ponownie przypomnieć sobie historię Michaela i Lincolna.

Pamiętam jak z całą rodziną oglądałam pierwsze odcinki, jak bardzo wszyscy przeżywaliśmy sceny, które ukazywały się naszym oczom. Jak mocno kibicowaliśmy grupie więźniów. To serial wręcz stworzony do tego, by oglądać go z kimś. I serial, do którego z pewnością wrócicie po latach.

 Zobacz także:To nie fikcja, to fakt. Będzie kolejny sezon „Skazanego na Śmierć”

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska