Top 5 najlepszych seriali Nickelodeon

 

Dzieciństwo kojarzy się z różnymi wspomnieniami. Jednym z niezapomnianych są bajki i seriale telewizyjne. Na pewno każdy z nas ma swoją ulubioną listę. Sprawdź czy pamiętasz seriale z programu Nickelodeon.

iCarly


Carly Shay to z pozoru zwykła nastolatka, która mieszka ze swoim starszym bratem Spencerem w Seattle. Pewnego razu wraz z przyjaciółmi ze szkoły - Sam i Freddiem- tworzą własny internetowy program iCarly. Prowadzą go Carly i Sam, a Freddie jest kamerzystą i zajmuje się sprawami technicznymi. Program bardzo szybko zyskuje na popularności przez swoją oryginalność. Celem głównej bohaterki jest przede wszystkim wspólna zabawa oraz radość z tworzenia. Amerykański Sitcom posiada 109 odcinków zawartych w 7 sezonach. 
 

 

Big Time Rush


Marzeniem 16-letniego Kendalla jest zrobienie kariery w Hollywood. Wraz z kumplami z drużyny hokejowej -Jamesem, Loganem oraz Carlosem- postanawia założyć zespół muzyczny. Niedługo potem udają się na przesłuchanie, gdzie zamierzają podbić rynek muzyczny. Tak właśnie zaczyna się wielka przygoda amerykańskiego boysbandu. Serial młodzieżowy ma 74 odcinki podzielony jest na 4 serie. 

 

 

Victoria znaczy zwycięstwo


Pewnego dnia 16-letnia Tori (Victoria) Vega musi zastąpić swoją utalentowaną siostrę Trine podczas konkursu talentów. Wspaniały występ początkującej piosenkarki daje jej możliwość uczęszczania do artystycznej szkoły Hollywood Arts High School. Tam poznaje najlepszego przyjaciela Andre Harrisa, który jest muzycznym geniuszem. Słodka i niewinna Cat Valentine oraz Robbie Shapiro - brzuchomówca, który wszędzie chodzi ze swoją pacynką - to kolejne ważne postacie w życiu Tori. Gotycka dziewczyna Jade West oraz jej przystojny chłopak Beck Oliver również wpływają na życie Victorii. Wraz z paczką przyjaciół główna bohaterka idzie po zwycięstwo. Serial ma cztery sezon i łącznie 60 odcinków.

 

 

Sam&Cat


Sam Pucket opuszcza Seattle na swoim motocyklu i dociera do Hollywood gdzie zatrzymuje się żeby coś przekąsić. W tym samym momencie obserwuje czerwonowłosą dziewczynę, której kilka chwil później rusza na ratunek. Sytuacja ta sprawiła, że obie dziewczyny o tak różnych osobowościach zaprzyjaźniły się. Sam i Cat zaczynają wynajmować razem mieszkanie, jednak nie mają za co opłacać czynszu. Podejmują więc pracę opiekunek do dzieci, która przyniesie im nowe wyzwania. Seria Sam&Cat liczy 36 odcinków. 

 

 

Drake i Josh


Drake Parker i Josh Nichols to 15-letni chłopcy, którzy muszą razem zamieszkać, kiedy ich rodzice zamierzają się pobrać. Od teraz będą przybranymi braćmi. Drake jest chłopakiem wyluzowanym, który lubi dobrze się bawić i spotykać się z dziewczynami. Oprócz tego jest utalentowanym gitarzystą. Josh natomiast to zupełne przeciwieństwo Drake'a. Jest inteligentny i nie przepada za ryzykiem. Często ratuje  Drake'a z kłopotów. Serial ma 60 odcinków oraz film świąteczny.
 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska