Najlepsze seriale Netflixa, które warto obejrzeć

11/08/2018

 

Nie od dziś wiadomo, że Netflix jest serialowym gigantem. Ich produkcje to prawdziwe hity. Jednak niektóre  seriale są zdecydowanie lepsze od innych. Oto kolejna część najlepszych seriali w historii Netflixa.

Narcos

 Fotografia:YouTube/Netflix

 

Serial, który z czasem ewoluował. Początki „Narcosa” to opowieść o narkotykowym bossie Pablo Escobarze. Pierwszy sezon tak właściwie skupił się tylko i wyłącznie na tej postaci, jego historii, dokonaniach i problemach. Z czasem producenci musieli rozwinąć wątki i już w trzecim sezonie poznajemy historię całego kartelu. Serial zdobył ogromną popularność. Jest wyjątkową opowieścią o przestępczym świecie, który przepełniają narkotyki oraz o pogoni za wielkimi pieniędzmi. Obecnie trwają prace nad czwartym sezonem. Póki co data premiery nie jest znana. Wiemy jedynie, że nowe odcinki pojawią się na platformie Netflix jeszcze w tym roku. Tym razem akcja serialu przenosi się do Meksyku i pokaże początki narkotykowej wojny oraz świat, w którym rządzą narkotyki.

 

Czarne lustro

 Fotografia:YouTube/Netflix

 

„Czarne lustro” to serial, który wręcz przesadnie prezentuje nam wizję przyszłości. Oprowadza nas po świecie zdominowanym przez technologię. Oglądając tę produkcję oczywiście mamy świadomość, że to, co jest nam prezentowane to fikcja. Serial daje jednak do myślenia. Uświadamiamy sobie jak bardzo współczesny świat i ludzie uzależnieni są od technologii. Ta produkcja to tak naprawdę zlepek kilku niepowiązanych ze sobą historii. Każda z nich jest inna, dotyczy innego problemu. Każda z nich osadzona jest w przyszłości i każda potrafi przerazić. Przez swoją niecodzienną tematykę „Czarne Lustro” stało się jednym z najchętniej oglądanych seriali Netflixa.

 

Zobacz także: Najlepsze seriale ukazujące uczucia z innej perspektywy

 

Dom z papieru

 Fotografia:YouTube/Netflix Polska

 

„Dom z papieru” swój pierwszy oficjalny debiut miał zaledwie rok temu w hiszpańskiej telewizji. Już pod koniec 2017 roku dostępny był na Netflixie. I tak naprawdę od tego momentu stał się prawdziwym hitem. „Dom z papieru” przedstawia historię napadu na madrycką mennicę. Całością kieruje tajemniczy Profesor. Mężczyzna szuka osób obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami i takich, którzy nie mają nic do stracenia. Werbuje ich i tworzy naprawdę silną i niebezpieczną grupę. Aktualnie trwają prace nad trzecim sezonem serialu. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, jednak wiadomo, że serial pojawi się dopiero w 2019 roku.

 

Dark

 Fotografia:YouTube/ethermachines

 

Serial, który po niespełna miesiącu od swojej premiery stał się ogólnoświatowym hitem. „Dark” jest pierwszą niemiecką produkcją na platformie Netflix. Akcja skupia się wokół zaginięcia dwójki małych dzieci. To dopiero początek, który niespodziewanie eksponuje skrywane sekrety oraz zaburzone relacje w rodzinie. Z pozoru prosta sprawa odkrywa szokującą historię, a ta swój początek miała w 1986 roku. „Dark” to serial nieprzewidywalny, szokujący, a chwilami nawet przerażający. Ponadto serial został doceniony za genialnie dobraną i dopracowaną ścieżkę dźwiękową.

 

Zobacz także: Najlepsze seriale Netflixa. Te produkcje pochłoną was bez reszty!

 

The Crown

 Fotografia:YouTube/Netflix

 

Serial „The Crown” jeszcze przed premierą stał się hitem. Ta tematyka po prostu musiała się dobrze „sprzedać”, nie było innej możliwości. Wiadome było, że większość ludzi zacznie to oglądać z czystej ciekawości. To wystarczyło, żeby zapewnić sobie oglądalność na pierwszy sezon. To jest właśnie ta magia historii. Już po pierwszych odcinkach byliśmy pewni, że powstanie kolejny sezon. Całość została doskonale dopracowana i zaprezentowana. Serial urzeka nie tylko prawdziwą historią, ale pięknym wykonaniem. Śliczne stroje, fantastyczne dekoracje, doskonała gra aktorska. Królowa Elżbieta to wyjątkowa postać we współczesnej historii Wielkiej Brytanii. Dzięki serialowi możemy poznać ją z nieco innej perspektywy. W głowach mamy jej obraz jako kobiety, która jest po prostu potężnym monarchą. W „The Crown” ukazuje nam się z bardziej „ludzkiej” strony. Dowiadujemy się, jak cudowną jest córką, siostrą i matką. To właśnie ta prywatna odsłona Królowej Elżbiety interesuje nas najbardziej.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska