Z nimi trenują Polki

 

Nie ma chyba takiej osoby, która nie słyszałaby o tych kobietach. Ich sukces polega na tym, że swoją ciężką pracą zyskały szacunek wielu Polek, które zmagają się z trudem życia codziennego. Spotkania z nimi dostarczają wielu pozytywnych emocji, a ich motywacja sprawia, że kobiety odzyskują wiarę we własne możliwości.

Dbanie o własne zdrowie fizyczne dzisiaj stało się już normą. Czas spędzony na siłowni czy na macie w domu to rutyna, której podporządkowane są tysiące kobiet. Dbając o ciało tak naprawdę zyskujemy większą pewność siebie i odwagę. Wiedzą to osoby ze świata sportu, które aktywnie wspierają nas w drodze do osobistego sukcesu. Te nazwiska zna każdy, a ich propozycje ćwiczeń zyskały światowy rozgłos.  


Ewa Chodakowska
Zdecydowany numer jeden jeśli chodzi o zestawy ćwiczeń i codzienną porcję motywacji. Ewa skutecznie pokazuje, jak pokonać własne słabości i stać się wytrzymałą osobą. Podkreśla, że praca nad ciałem jest jedynie drogą do kształtowania w sobie dobrych nawyków i wzmacniania charakteru. Choda-gang, czyli osoby aktywnie spędzające czas przy ćwiczeniach z Ewą Chodakowską, do reszty opanowały skalpel, killer czy turbo trening. Redaktor naczelna magazynu „Be Active” na swoim instagramie codziennie zachęca do aktywności fizycznej i czerpania radości z każdego dnia. Dodatkowo motywuje i z dumą umieszcza liczne metamorfozy dziewczyn, które korzystają z jej propozycji ćwiczeń. Ewa Chodakowska oprócz płyt treningowych wydała też liczne książki o tematyce fitness. Do najpopularniejszych z nich należą m.in.: „Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej”, „Myślnik: twój codzienny motywator”, „Rok z Ewą Chodakowską. Twój dziennik fitness” i wiele innych

 

Anna Lewandowska
Żona znanego piłkarza Roberta Lewandowskiego, ale przede wszystkim mistrzyni karate, a od niedawna mama. Ania Lewandowska wielokrotnie podkreśla, jak ważna jest przemyślana dieta w codziennym życiu. Sportsmenka znana jest też z linii produktów żywieniowych, których jest autorką oraz zdrowych przepisów, które umieszcza m.in. na swoim Instagramie. Anna Lewandowska również skutecznie motywuje do ćwiczeń i jest autorką licznych treningów. Ponadto wykłady dotyczące zdrowej diety i prawidłowego żywienia, które prowadzi na obozach treningowych, oparte są przede wszystkim na wiedzy, którą posiada. Anna Lewandowska opracowała też ćwiczenia dla przyszłych mam, pokazując, jak dbać o siebie w każdym trymestrze.

Edyta Litwiniuk
Redaktor naczelna magazynu „Shape”, mama, trener personalny i dietetyk to również jedna z osób, która promuje zdrowy styl życia. Sportsmenka w swoich wpisach wielokrotnie pokazuje też, jak nie zaniedbywać się po ciąży. Jej autorskie ćwiczenia „Pregnicious program” to zestaw dla mam, które pragną zdrowo i z rozsądkiem powrócić do formy. Edyta Litwiniuk współpracując z Anną Lewandowską prowadzi również warsztaty „Healthy ciąża”, które cieszą się uznaniem.

 

Kasia Bigos
Mistrzyni Polski i Europy w Pole Sport to kolejna trenerka, którą uwielbiają Polki. Jej autorski program „Fire Workout” jest jednym z najbardziej popularnych treningów. Kasia przyznaje, że jest to efekt ciężkiej pracy i jej propozycja przepisu na sukces. Sportsmenka skutecznie motywuje uczestniczki, dzięki niej dziewczyny nie tracą poczucia humoru. Jej ćwiczenia z rozciągania do szpagatu zna każdy! Kasia Bigos jest też trenerką fitness oraz pole dance, który cieszy się coraz większą popularnością. Jej ciekawe propozycje artykułów na temat zdrowego trybu życia przeczytamy na hellozdrowie.pl, w magazynie Shape czy na jej blogu fitnesswwielkimmiescie.pl.

 


Do najpopularniejszych trenerów należą też Siostry Bukowskie oraz Daniel Majewski, z którym ćwiczy również Deynn. Moda na bycie fit nie mija, wiele postów na popularnych portalach o tej tematyce śledzimy każdego dnia. Każdy z takich wpisów oraz zdjęć motywuje do pracy nad sobą. Trzeba jednak pamiętać, by odpowiednio dobrać ćwiczenia pod własne możliwości i nie zapominać o pozytywnym nastawieniu!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska