Podróż z gwiazdą? Polacy wybrali najlepszych i najgorszych współpasażerów

02/09/2018

Jeśli w podróż, to z Martyną Wojciechowską! Polacy wybrali najlepszych i najgorszych towarzyszy w podróży samochodem.

Nic dziwnego, że ludzie chcieliby wyruszyć na wakacje ze znaną podróżniczką. Oprócz wyjątkowych widoków na pewno dowiedzieliby się dużo więcej o miejscach, które odwiedzają. Martyna Wojciechowska od lat podróżuje po świecie, ma dużą wiedzę i doświadczenie. To wszystko na pewno miało wpływ na wyniki ankiety, którą zleciła wypożyczalnia samochodów Budget.

 Fotografia: YouTube/tvnpl


Zobacz także: Podróże spoza katalogu, które gwarantują niezwykłe wspomnienia

 

Budget jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku wynajmu aut. Firma stworzyła ankietę, w której zapytała o najbardziej pożądanych towarzyszy podróży i tych, z którymi za nic w świecie nie chcielibyśmy udać się na urlop. Respondenci mieli wskazać swojego wymarzonego i sławnego partnera wyprawy, a także celebrytę, z którym na pewno by nie wyjechali. Wyniki są zaskakujące – aż 29% Polaków bez wahania wskazało Martynę Wojciechowską jako najlepszego towarzysza podróży. Wśród celebrytów, z którymi nie chcieliby spędzać czasu w jednym samochodzie, najwięcej naszych rodaków wskazało Justina Biebera. Na pytania z ankiety odpowiadali nie tylko Polacy, ale również inni obywatele Unii Europejskiej. Znaczna większość Brytyjczyków jako najlepszego towarzysza podróży wskazała Eda Sheerana. Szwedzi natomiast, podobnie jak Polacy, nie chcieliby wyjechać z Justinem Bieberem, ale w tej kategorii często wskazywali także Paris Hilton i Zlatana Ibrahimovićia.

 
Firma Budget zadała respondentom nie tylko zabawne i nietypowe pytania dotyczące sławnych towarzyszów podróży, ale również chciała dowiedzieć się 
kilku ważnych spraw, jak np. czym ludzie kierują się podczas wyboru samochodu jako środka transportu na dalekie wyjazdy. Nie zabrakło również pytań o to, co najbardziej ich stresuje podczas prowadzenia pojazdu, a także za co najbardziej cenią wyjazdy autem. Aż 63% respondentów jako powód podróżowania samochodem wskazało możliwość zwiedzenia wielu miejsc. Natomiast 42% zapytanych osób stwierdziło, że czerpią dużą przyjemność z samej jazdy autem. Jako kolejne powody do podróży samochodem Polacy wskazywali chęć przeżycia wyjątkowej przygody. Takiej odpowiedzi udzieliło 34% zapytanych osób. Dość często wskazywanym powodem był również fakt, że autem można dotrzeć w miejsca, na których zwiedzanie nie pozwala transport publiczny.

 

Zobacz także: Podróż z dzieckiem. Porady, jak się do niej przygotować?
 

 Fotografia: pexels.com


Wyniki ankiety pomogą firmie Budget jeszcze bardziej zadbać o swoich klientów i poprawić ich komfort podróży. Dzięki przeprowadzonym na tak szeroką skalę badaniom mogą ocenić, co warto ulepszyć lub dodać, by ich klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni. Jak wskazują wyniki ankiety, znaczna część respondentów czerpie przyjemność z samej jazdy samochodem. Aby ta była jeszcze bardziej przyjemna, można by wyposażyć auto w dodatkowe udogodnienia takie jak np. nawigacja, sieć wi-fi czy dodatkowy bagażnik na dachu – ten pomysł na pewno przypadnie do gustu osobom, które lubią dalekie podróże samochodem.

 

Zobacz także: Ciąża a podróż. Jak podróżować przed porodem?

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska